Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид
Самець Самка

Собаки: Лабрадор ретривер – купівля і продаж

Щоб купити цуценя лабрадора – загляньте в Інтернет

Скільки сил доводилося витрачати ще кілька років тому, щоб знайти для себе гарну собаку.  Адже насправді ми обираємо справжнього друга і члена сім'ї, тому дуже важливо відчути інтуїтивно свою прихильність до тварини. І тут не завжди знайдеш з першого разу те, що потрібно. Навіть на ринку з десятка виставлених малюків рідко зустрічаються особливі екземпляри. А якщо ви поставили перед собою мету знайти породисте, здорове цуценя родини лабрадор – треба було і по виставках поїздити, і у заводчиків побувати багато разів.

Інша справа тепер – у часи всемогутнього Інтернету завдання спростилася багаторазово. Зайдіть на торговельний майданчик zapp.ua і зрозумієте, яку значну нішу займають цуценята лабрадора. Цей популярний вид Собак представлено в різних варіантах віку та окрасу. Міцні, дужі й енергійні представники англійської породи цінуються за неймовірну відданість і надійність. Якщо правильно виховувати і дбайливо доглядати за псом, він стане предметом нескінченної гордості свого господаря.               

Використовуйте переваги безкоштовного віртуального помічника

У кожного з нас свої смаки та уподобання. І люди заводять тварин з різних міркувань. Якщо ж вам подобаються цуценята лабрадора, купити представника цієї породи не складно. Їх розводять на фермах, виховують і дресирують для виконання конкретних завдань або виступів на виставках. Багато сімей тримають таких собак, тому що вони дуже розумні, віддані і надійні. Характерна доброта і любов до спілкування роблять їх справжніми помічниками, гарною підтримкою для самотніх людей. Тож цуценят на продаж знайдеться чимало. І, звичайно ж, найбільший вибір представлений на спеціальних торгових майданчиках.

У маленьких симпатяг породи лабрадор ціна досить солідна, але на сайті представлені пропозиції з усіх куточків країни. Власники давно оцінили й використовують переваги продажу з допомогою інтернет-технологій:

  • Безкоштовний сервіс. Щоб скористатися послугами майданчика необхідно лише зареєструватися і отримати доступ в особистий кабінет. 
  • Економія часу. Подати оголошення про продаж на дошку або, якщо бажаєте лабрадора купити, можна переглядати пропозиції у будь-який час доби і з будь-якого мобільного пристрою.
  • Масова аудиторія. Величезна кількість пропозицій і ще більше число відвідувачів – що може бути привабливішим для продавця і покупця?
  • Зручність пошуку. Ставте конкретні завдання, визначте можливу ціну, вкажіть забарвлення шерсті. Система усе це врахує і відбере для вас тільки відповідні оголошення.         

Зручний функціонал сайту налаштований так, щоб швидко вирішувалися будь-які запити відвідувачів. А розібратися з роботою системи можуть люди різного віку і підготовки. Дехто просто вписує в рядок пошуку «лабрадор купити» і одразу отримує повний звіт про наявність відповідних пропозицій по всій країні.  

Як налаштувати оптимальний пошук?

Скористайтеся можливостями нашого безкоштовного рекламного майданчика zapp.ua, щоб купити цуценя лабрадора в Україні. На це буде потрібно мінімум часу, бо користувачам відкривається широке поле пропозицій з повним описом і навіть з фотографіями вихованців. Часом навіть одного погляду на фото лабрадора достатньо, щоб «закохатися» у малюка. Ви одразу побачите особливості й відчуєте по виразу очей його характер. А інформація від господаря доповнить це враження. Адже, перш ніж купити лабрадора, ви напевно поцікавитеся його родоводом, характером, щепленнями. Дізнаєтеся про його батьків, про спадковості, про звички у харчуванні та іншим. І тільки після цього вирішите познайомитися з малюком особисто. Таким чином, ми допоможемо вам скоротити час і заощадити гроші на пошук.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Тварини Собаки Лабрадор ретривер

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1