Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид Службові собаки Мисливські собаки Декоративні собаки
Самець Самка

Собаки: Лайка – купівля і продаж

Лайка – гарний друг і мисливець

Цих пухнастих собак цінують за відмінні мисливські інстинкти, красиву «шубку» і відданість своїм господарям. Вони досить розумні, кмітливі, дотримуються дисципліни, чудово піддаються дресируванню, як і Лабрадор Ретривер. У них повністю відсутня злостивість до людини, хоча деякі види прагнуть стати лідером, домінувати над господарем, нерідко хитрують. На майданчику Zapp можна переглянути оголошення «цуценята породи Лайка» і вибрати собі підходящого друга і сторожа.

Загальні характеристики, види лайок і їх особливості

Обираючи собаку, варто заздалегідь потурбуватися, яка порода вам більше до душі:

  1. Російсько-європейська володіє прекрасними генетичними задатками, бездоганно виконує накази, однак у кожної особини свій неповторний характер, що варто враховувати при виборі.
  2. Східносибірська – досить велика тварина, тому її часто беруть для полювання на великого звіра. Вибирати улюбленця бажано з експертом, адже представники цієї породи відрізняються разнотипностью: може бути різна форма голови, розташування вушок і т. д.
  3. Західносибірська. Зустрівши публікацію «продаж собак породи Лайка», не проходьте мимо. Пес заворожує розумовими і мисливськими здібностями, дуже привабливий, має високий рівень родовитості.

Не варто випускати з виду невелику Карело-фінську Лайку, що відрізняється рухливістю і азартом.

Незважаючи на невеликий розмір, тварина самостійно знаходить нору чи барліг звіра, тримає його залізною хваткою до приходу мисливця. Пес не вимогливий до харчування, але варто дотримуватися рекомендацій ветеринара, щоб улюбленці завжди залишався в формі. Побачивши оголошення «цуценята породи Лайка», обов'язково зверніть увагу на цих красенів. У них відмінне чуття, гострий розум, зір і слух. Вони прекрасно пристосовуються до навколишніх умов: будуть добре себе відчувати в квартирі, на дачі або в заміському будинку. Проте, не варто забувати про продумане дресирування і фізичні навантаження, інакше мисливський інстинкт пса стане суттєвою проблемою для господаря.

Як придбати тварину на майданчику zapp.ua

Не варто зупинятися на першій-ліпшій публікації і відразу домовлятися про купівлю. Бажано переглянути інші оголошення «Лайка», купити ідеального красеня не так просто. Східносибірська, Західноєвропейська й інші представники цієї породи суттєво відрізняються за норовом, статурою і вагою. У кожної особини свої особливості, тому варто спочатку визначитися, який вихованець вам потрібен. Обов'язково порадьтеся з експертами або досвідченими заводчиками.

На що ж звернути увагу під час візиту до продавця:

  • переконайтеся, що форма голови, вух, тіла, кінцівок відповідає стандарту;
  • продаж щенят Лайка неможливий, якщо у малюків коров'яча постава задніх лап, адже це істотний недолік у всіх собак;
  • стан шерсті, колір, плями, підводка очей та інші відзнаки;
  • розташування вушних раковин (високо, низько, на рівні очей, на маківці);
  • особливості прикусу, мускулистість, наскільки розвинена грудна клітина і багато іншого.

Покупців приваблюють оригінальні фотографії, коли улюбленця зняли в смішний позі, чітко видно його погляд і грайливість. Сумні песики будуть довго чекати своїх господарів. Важливо правильно скласти опис, додавши наявність родословности, чемпіонства батьків та інші вагомі факти з життя ваших вихованців. Безкоштовні оголошення Лайка на Zapp допоможуть знайти доброго та надійного друга для вашого пухнастого малюка.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Топ-оголошення

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення