Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид Службові собаки Мисливські собаки Декоративні собаки
Самець Самка

Собаки: Мопс – купівля і продаж

Мопс – смішний і відданий друг

Доброзичливі собаки прекрасно ладнають з дітьми, помірно грайливі й рухливі, але не пасивні. Вони досить розумні і кмітливі, як Московська Сторожова, проте трохи вперті, тому у вихованні потрібно проявити терпіння. Побачивши оголошення «собака Мопс», купити такого вихованця можливо на інтернет-ресурсі Zapp, придивіться до цієї дивовижної істоти. Створіння стане вам найвідданішим другом. Обожнює великі компанії, і не може довго знаходитися у порожній квартирі, що варто обов'язково враховувати при виборі тварини.

Як придбати чистокровного вихованця

Вибираючи малюка, зверніть увагу на його погляд: агресія і байдужість – суттєві вади цієї породи. Придивіться до його статури, обов'язково вивчіть можливі недоліки, проконсультувавшись з фахівцем. Купівля або продаж цуценят Мопса пройде успішно, якщо ви оціните переваги потішного пса.

Як повинен виглядати справжній красень:

 • тіло квадратне, мускулисте;
 • пес кремезний, невеликого розміру;
 • велика і кругла голова з короткуватою, квадратноїю мордочкою;
 • очі великі, круглясті, блискучі;
 • виразний погляд, повний роздумів і розуміння, адже вони вроджені філософи;
 • вуха маленькі, бархатисті, щільно прилягають до голови;
 • правильний прикус, припустимо невеликий перекус, однак паща не повинна бути перекошеною і з гребенем язиком;
 • переглядаючи фото оголошення «цуценята породи Мопс», зверніть увагу на хвіст із завитком, бажано подвійним, який щільно прилягає до спини.

Що можна сказати про особливості забарвлення? Чорні цуценята вважаються рідкістю, тому якщо у вашої красуні народилися такі малюки, можна впевнено піднімати ціну. Вони виглядають більш розкішно, інтелігентно і велично. Але зазвичай, їх «шубки» можуть бути абрикосового відтінку, палевого (солом'яного з рожевим відтінком) або сріблястого. Обов'язкова наявність маски, на лобі – темна ромбовидна плямочка, а також темна лінія, яка йде вздовж спини. Перед купівлею або продажем собак породи Мопс варто ретельно оглянути вихованця, щоб виявити всі значимі вади. Краще запобігти неприємності, ніж шукати вихід з конфліктної ситуації.

Як продати на майданчику Zapp?

Виставляти тварин на інтернет-майданчик можна після 2-х тижнів від народження, однак віддавати покупцем раніше 2,5 місяців не варто. Поспішний продаж може негативно позначитися на їх здоров'ї, стрес від зміни обстановки вплине на психічний стан. Наслідки можуть бути непередбачуваними.

Потенційних покупців неодмінно запрошуйте на оглядини у вихідний день, адже необхідно приділити гостям мінімум одну годину. Перед продажем цуценят Мопса треба докладніше розповісти про догляд за песиком, його характер. Не варто забувати про хронічні захворювання, щоб майбутній господар більш уважно ставився до харчування і своєчасно звертався до ветеринара. Покупцеві також не варто забувати про цей важливий пункт, адже у кожної породи є свої «особисті» недуги.

Перед тим, як виставити публікацію про продаж собаки на майданчику zapp.ua бажано зробити десяток фотографій гарної якості. Тварина має виглядати у всій красі, щоб майбутній господар побачив особливості  статури, розчулився розумним поглядом, оригінальною позою.

Виставивши безкоштовне оголошення «продаж цуценят Мопсів», не забудьте заманити цікавим описом, особливо титулами і чемпіонством батьків малюка. Можна створити одну публікацію або кілька, на кожну особу окремо. За допомогою блоку «Продайте швидше» за мінімальну вартість ви зможете підвищити кількість переглядів, акцентуючи увагу саме на вашій публікації. Наприклад, виділити кольором, підняти на перші сторінки сайту і т. д.

Якщо минуло кілька тижнів, а ніхто не дзвонить або не пише повідомлення, оцініть деякі нюанси:

 • у вас завищена або занижена ціна;
 • улюбленці хворобливо виглядають на фото;
 • не сезон (зазвичай літній період, коли всі їдуть у відпустки).

Можна самостійно переглянути оголошення «куплю цуценя Мопса», і запропонувати своїх вихованців.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення