Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид Службові собаки Мисливські собаки Декоративні собаки
Самець Самка

Собаки: Німецька вівчарка – купівля і продаж

Німецька вівчарка – надійний захисник для всієї родини

Пес відрізняється високим інтелектом, залізної психікою, виключною відданістю господареві. Відчувши небезпеку, він миттєво стане на захист, не чекаючи команди. Вихованець неймовірно працьовитий, нудьгує без діла, прагне бути корисним: охороняти речі, територію, допомагати в пошуках і т. д. Побачивши оголошення «щенята породи Німецька вівчарка», не поспішайте купувати звірка. Необхідно визначити спектр його роботи та мету придбання (охорона будинку, присадибної ділянки, відвідування виставок), щоб правильно підібрати курси дресирування. Пам'ятайте, що песик вірний тільки своєму господареві, тому не варто передавати виховання всім членам сім'ї. До чужинців не агресивний, але завжди насторожі і готовий кинутися на захист, на відміну від Німецького Дога.

Як вибрати чистокровного вихованця

Звертайте увагу більше на фізичні і робочі дані тварини, безстрашність і психічний стан. Красу і естетичність відсуньте на другий план. Переглядаючи оголошення Німецька вівчарка, купити улюбленця можна на порталі zapp.ua, оцініть фотографії. Малюк повинен бути бадьорим, можливо трохи сонним, але не в'ялим, неодмінно з розумним і проникливим поглядом.

Особливості породи:

  1. Клиноподібна і довга голова, злегка розширена біля вух.
  2. Потужний ножицеподібний прикус.
  3. Очі посаджені косо, мигдалеподібної форми, темні, невеликого розміру.
  4. Вуха трикутні, обов'язково мають стояти раковиною вперед (в стані спокою, але при бігу можуть складатися), кінчики спрямовані вгору.
  5. Шерсть коротка, жорстка, щільно прилягає до тіла, на шиї довша.
  6. Ніс чорний, губи темні, притиснуті до щелеп.

Щоб купівля або продаж собаки породи Німецька вівчарка не виявилася проблемною, бажано звернути увагу на пропорції тіла, довжину і розташування кінцівок. Будь-яке відхилення від стандартів говорить про погані робочі якості пса.

Як користуватися порталом Zapp

За допомогою інтернет-ресурсу можна легко і оперативно продати вихованця будь-якої породи, віку і статі. Достатньо заповнити форму, виставити ціну (з торгом або за домовленістю), а також додати якісні фото і описати особливості вихованця. З правого боку сторінки є блок «Продай швидше», де можна прорекламувати безкоштовні оголошення «Німецька вівчарка» за майже за копійки.

Придбати домашню тварину також не складе труднощів, якщо зайти в розділ «Собаки», вибрати відповідну породу. Бажано зупинитися на тих публікаціях, в яких є знімки звірка. Вони допоможуть не тільки зберегти ваш дорогоцінний час на порожні поїздки до продавців, але і придивитися до майбутнього вихованця. Приміром, виявити недоліки, переконатись, що вам не підсовують зовсім іншого пса, особливо це стосується дорослих особин. Якщо ж ви не знайшли підходящого малюка, то створіть оголошення «куплю цуценя Німецької вівчарки» і чекайте дзвінка або повідомлення від потенційного продавця.

Щоб не нашкодити малюкові, а також перевірити добропорядність реалізатора, варто поставити кілька питань:

  • як доглядати за улюбленцем, включаючи дресирування і виховання;
  • все про харчування, особливо білкову їжу;
  • хронічні захворювання, до яких схильні всі тварини цієї породи;
  • родовід, бажано на кілька поколінь, титули та участь у виставках батьків.

Майданчик Zapp – прекрасна можливість здійснити вигідну покупку, продаж цуценят Німецької вівчарки, а також дорослих особин.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Тварини Собаки Німецька вівчарка

Валюта

Сортування

Топ-оголошення

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення