Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид Службові собаки Мисливські собаки Декоративні собаки
Самець Самка

Собаки: Пудель – купівля і продаж

Пудель – вірний пес з високим інтелектом

За розумовим здібностям пес займає почесне друге місце, тому з дресируванням проблем не буде. Він розуміє господаря з півслова, намагається його підтримати, цілодобово знаходиться поруч. Він дуже товариський, любить заводити нових друзів серед людей і інших тварин. Побачивши оголошення «цуценята породи Пудель», уточніть у продавця вік і вагу дорослого вихованця.

Різновид кучерявого собаки

Якщо ви вирішили придбати такого песика, не забудьте визначитися з видом:

  1. Королівський Пудель відрізняється величезними розмірами, його вага доходить до 30-ти кілограм. Він витривалий і слухняний, однак потребує суттєвих фізичних навантажень, як Різеншнауцер. Його часто беруть на полювання за водяною дичиною.
  2. Малий пес набагато менше Королівського, його вага близько 7 кг. Він рухливий і спритний, потребує незначних навантажень і догляду. Його часто дресирують для циркових номерів.
  3. Побачивши публікацію «продаж щенят Пуделя» Карликового, врахуйте, що не всі клуби собаківників визнали цю породу. Вони виглядають гарними, ніжними, однак це не впливає на їх розумові здібності і сторожові якості. Не варто їх заводити, коли в сім'ї є маленькі діти, адже під час ігор дитина може ненавмисно травмувати песика.
  4. Той-пудель важить до 2,5-4 кг. Незважаючи на мініатюрний розмір, вони також потребують прогулянок і виховання.
  5. Тикап – крихітний улюбленець з нестандартними пропорціями тіла: череп більше круглий, виражений стоп, вуха високо посаджені, нагадуючи пропелер.

Як продати кучерявого вихованця

 На майданчику zapp.ua можна безпроблемно придбати або здійснити продаж собак породи Пудель будь-якого виду, статі, віку та окрасу (абрикосового, чорного, білого, коричневого, сірого і т.д.). Досить грамотно оформити публікацію, щоб залучити покупців.

Що потрібно зробити?

  1. Зробити правильний опис красеня, вказавши чемпіонство і участь у виставках його батьків, а також можливість придбання родоводу.
  2. Зробити кілька знімків хорошої якості, щоб людина чітко побачила норов тварини, колір шерсті і статуру.
  3. Визначитися з ціною, переглянувши публікації конкурентів. Якщо ви зустріли оголошення «куплю цуценя Пуделя» обов'язково зв'яжіться з автором.
  4. Підготувати відповіді на поширені запитання: догляд, харчування, виховання.
  5. В описі не забудьте вказати наявність щеплень, паспорта та інших документів.

Щоб не принести в дім пса незрозумілої породи, перед візитом до продавця ознайомтеся зі стандартами або проконсультуйтеся у досвідченого заводчика. Придивіться до статурі майбутнього вихованця, форми голови, очей, розташування вушок. Не звертайте уваги на оголошення «собака Пудель», купити улюбленця можна на платформі Zapp, якщо автор не виставив фотографії звірка.

Прийшовши на оглядини, переконайтеся, що шерсть здорова, доглянута, а на вигляд тварина активна й приязна, не сонна або слабка, не проявляє агресію.

Купуючи кучерявого малюка, не забувайте, що він не зможе жити в самоті. Якщо ви прийшли з роботи, а пес погриз взуття та меблі, значить, ви не приділяєте належної уваги, і заводчик тут зовсім не причому. Не варто брати красеня раніше 6-ти місяців, особливо, якщо у вас це перша собака. Якщо не знайшли гідного пса, створіть в розділі «Пудель» безкоштовне оголошення, і чекайте дзвінків і повідомлень.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення