Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид Службові собаки Мисливські собаки Декоративні собаки
Самець Самка

Собаки: Різеншнауцер – купівля і продаж

Різеншнауцер – улюблена порода Юрія Нікуліна

Розкішний пес з оригінальною борідкою і високим інтелектом стане чудовим другом і захисником, як Родезійський Риджбек. Він відрізняється наполегливістю, витримкою і мужністю, до сторонніх особ ставиться з недовірою. Вирішили придбати тямущого улюбленця? На майданчику Zapp часто зустрічаються оголошення «цуценята породи Різеншнауцер», тому обрати собі улюбленця буде не важко. Купити можна у заводчиків або з рук, тому в будь-якому випадку вивчіть стандарти породи. Іноді під виглядом чистокровних тварин недобросовісні продавці пропонують суміш.

Як вибрати бородатого красеня

Визначившись зі статтю й віком собаки, потрібно прийти до реалізатора, щоб переконатися, що тварина здорова, без вад та хронічних захворювань.

На що звернути увагу в першу чергу:

  1. Спина ідеально рівна, без вигинів і горбинок.
  2. Безумовно, продаж щенят Різеншнауцера може не відбутися, якщо їх мордочка не відповідає стандартам. Вона повинна бути видовженою, у формі клина, з вираженим стопом.
  3. Очі овальні, посаджені близько до носа, є брови.
  4. Вуха симетричні, трикутні і висячі.
  5. Шерсть густа, середньої довжини, насичено-чорного кольору.

Якщо у вас з'явилися сумніви з приводу пса, попросіть показати його маму, її родовід або виписку з розплідника. У малюка повинен бути паспорт і щеплення. Купувати бажано не раніше, ніж у віці 2-х місяців, інакше можуть виникнути проблеми зі здоров'ям. Якщо ви не знайшли свого друга, створіть оголошення «куплю цуценя Різеншнауцера», і чекайте дзвінка від потенційного продавця.

Характер граціозного улюбленця

У песика прекрасна пам'ять і чуття, відмінні фізичні дані, гарна витривалість і сила. Він працьовитий, терплячий до інших тварин і дітей, має міцну нервову систему. У деяких випадках вони можуть бути агресивними, а спалахи злості складно контролювати.

Побачивши на майданчику zapp.ua оголошення собака Різеншнауцер, купити можна за прийнятну ціну, подумайте про його виховання. До дресирування потрібно відповідально підходити, щоб правильно розвивати його інтелектуальні здібності. Необхідні хороші фізичні навантаження, тривалі прогулянки. Радує, що команди улюбленець буде запам'ятовувати з першого разу, не упирається, як інші тварини.

Перш, ніж створити публікацію, зайдіть в розділ «собаки», виберіть відповідну породу і перегляньте безкоштовні оголошення Різеншнауцер у своїх конкурентів. Огляньте свого красеня, щоб відразу виявити вади та хронічні захворювання, про які бажано повідомити потенційного покупця в повідомленні або при зустрічі. Визначтеся з ціною, в залежності від пори року: влітку вартість стрімко знижується, а перед Новим роком навпаки, зростає.

Варто підготуватися до питань майбутнього господаря вихованця. Зазвичай розпитують про особливості догляду, харчування, виховання, характер, улюблені іграшки і т. д. Щоб спрацювало «сарафанне радіо» і вас радили друзям як досвідченого заводчика, у перші місяці можна допомагати порадами. Тоді продаж собак породи Різеншнауцер буде проходити швидко і безпроблемно.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення