Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид Службові собаки Мисливські собаки Декоративні собаки
Самець Самка

Собаки: Шарпей – купівля і продаж

Шарпей – ідеальний охоронець і вірний друг

Азіатські собаки заворожують хоробрістю і інтелектом. Незважаючи на свій оригінальний вигляд, досить рухливі і активні. Вони віддані господарю, обожнюють грати з дитиною, якщо вона не дуже примхлива, бавитися і ластитись. Зустрівши на порталі Zapp оголошення «цуценята Шарпея», обов'язково розгляньте пса в якості домашнього улюбленця.

Пес відрізняється спокійним і врівноваженим характером без ознак агресії. Він - господар, тому недовірливо ставиться до незнайомих людей і інших звірів, якщо вони не вважаються частиною його сім'ї. Він повинен повністю контролювати територію, відчувати свою значимість, тому небажано його тримати у вольєрі. Важливо з раннього віку знайомити з навколишнім середовищем, спілкуватися, адже в подальшому можуть бути проблеми. Улюбленець повинен звикнути, що поруч можуть перебувати «чужинці».

Не можете визначитися, яку купити собаку, породи Шарпей, Шелті або Вівчарку, тоді варто придивитися до свого характеру. Не варто думати, що кремезна тварина нерішуча і дуже повільна. Вихованець готовий за секунду оцінити ситуацію, а, відчувши загрозу, без зволікання прийняти рішення і кинутися на ворога. Однак необхідно серйозно підходити до дресирування. Він любить керувати, тому стане вірним компаньйоном тільки для господаря з твердим характером і внутрішньою силою. Потрібно кожен раз доводити красеню свою перевагу.

Як придбати чистокровного малюка

Щоб купити цуценя Шарпея, а не суміш незрозумілих порід, можна звернутися за допомогою до фахівців або вивчити стандарти. На що звернути увагу під час візиту до продавця?

 1. Міцна і щільна статура, квадратне тіло, покрите численними складками, які захищають тварину в боях. Шкіра товста і щільна.
 2. Голова по відношенню до тулуба велика, широка. Ніс великий, чорний або в тон забарвлення.
 3. Мордочка не повинна бути загостреною, губи з невеликою припухлістю.
 4. Очі мигдалеподібні і темні, з похмурим поглядом.
 5. На жаль, продаж Шарпея може не відбутися, якщо його язик рівномірного рожевого кольору, без цяток.
 6. Вуха маленькі, щільні, високо посаджені, трикутні.

Як знайти хорошого господаря

Кожен добропорядний заводчик прагне віддати своїх вихованців в порядну родину. Знайти покупця на майданчику zapp.ua дуже просто, проте необхідно грамотно оформити публікацію і придивлятися до людей під час огляду тварини.

Що потрібно зробити реалізатору?

 1. Сфотографувати улюбленця, щоб показати його у всій красі.
 2. Не приховувати правду про складнощі дресирування. Краще одразу відмовити у продажу, ніж щодня вислуховувати скарги від незадоволеного покупця.
 3. Створивши безкоштовне оголошення «Шарпей», не забудьте вказати про родовід, чемпіонство батьків, наявність щеплень.
 4. Скажіть, що ви можете проконсультувати протягом декількох місяців після покупки з будь-якого питання.
 5. Розкажіть як можна детальніше про харчуванні, догляд та вихованні, не приховуйте інформацію про можливі захворювання, які притаманні саме цій породі. На що треба звертати увагу, щоб попередити ускладнення, вчасно звернутися до ветеринара.

Бажано призначати зустріч у вихідний день, щоб приділити людині хоча б близько години. А у гостя була можливість без поспіху довідатися про вдачу тварини, вибрати свого улюбленця. Безперечно, продаж щенят Шарпей пройде благополучно і без неприємностей, якщо ви будете впевнені, що людина серйозно підходить до придбання пса, а не робить це спонтанно.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення