Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид
Самець Самка

Собаки: Середньоазіатська вівчарка – купівля і продаж

Середньоазіатська Вівчарка (Алабай) – чудовий охоронець вашої території

Алабай завойовує серця людей своєю відважністю і безстрашністю. Він не буде чекати команди, якщо ворог перейде кордон території, яку визначив вірний пес. Зустрівши оголошення «цуценята породи Середньоазіатська  Вівчарка», переконайтеся, наскільки він вам підходить. Не забувайте, що є й інша сторона медалі хороброго захисника: на прогулянці потрібно обмежити спілкування з іншими тваринами, переконатися, що повідець досить міцний. Щоб запобігти неприємностям, необхідно заздалегідь зайнятися вихованням чотириногого друга, адже у нього смертельна хватка і блискавична реакція, як у Стаффордширського Бультер'єра. Особлива активність проявляється в темний час доби. З членами сім'ї він обожнює грати, пустувати, славиться дотепним веселуном і відмінним компаньйоном.

Як придбати тямущого улюбленця

Переглядаючи оголошення «собака Середньоазіатська Вівчарка», купити яку неважко на майданчику Zapp, не поспішайте телефонувати продавцю і бігти за довгоочікуваним вихованцем. Краще вивчіть його вдачу, відшукайте хорошого кінолога і порадьтеся з експертами або досвідченими заводчиками.

Щоб вибрати чистокровну тварину, вивчіть стандарти породи:

  1. Тіло злегка розтягнуте з обтікаючими формами, масивне, але не виглядає грубо і незграбно. Мускулатура не рельєфна, а об'ємна.
  2. Голова потужна, прямокутна, з плавним переходом до мордочки, яка до носа практично не звужується.
  3. Виставляючи оголошення «куплю цуценя Середньоазіатської Вівчарки», уточніть в описі колір і довжину вовни, не більше 10-ти сантиметрів. Вона повинна бути густою, щільно прилягати до тіла. Допустима грива, штанці, пухнастий хвіст, зачоси за вушками.

Щоб взяти цього Алабая, варто детально вивчити родовід батьків, враховуючи особливості в'язки (планова, спонтанна, наявність споріднених зв'язків). Якщо забарвлення малюка таке саме, як у його предка, значить, і характери будуть схожими. Фахівці не рекомендують брати останнього красеня з посліду, навіть, якщо у нього відсутні вади. Проте він може стати вірним домашнім улюбленцем. Можливо, інші покупці не розгледіли в ньому потенціал, який необхідний для участі у виставках.

Як продати чудового захисника

Створіть безкоштовні оголошення «продаж цуценят Середньоазіатської Вівчарки» на ресурсі zapp.ua і чекайте дзвінків або повідомлення. Як збільшити кількість переглядів вашої публікації?

  1. Виставити кілька якісних знімків, на яких чітко видно особливості пса: комплекція, «шубка», щелепа масивна, розумний погляд.
  2. Зробити привабливий опис: згадати про родовід, наявність щеплень. Не забудьте про титули та участі у виставках батьків.
  3. Зробіть акцент на характері малюків, адже у кожної особини свій норов.
  4. Покупці зацікавляться більше, якщо ви щиро запропонуйте допомогу в перший місяць. Будете консультувати догляд, дресирування, харчування і т. д.

Звичайно, продаж цуценят Середньоазіатської Вівчарки пройде успішно, якщо ви сумлінно підготуєте потомство. Головне, правильно почати виховувати, як тільки крихітки стануть на лапи. Покажіть ветеринару, зробіть всі необхідні щеплення, слідкуйте за шерстю, щоб вона не потьмяніла. Якщо ви помітили патологію у одного з улюбленців, не варто приховувати це від покупця. Людина все одно дізнається, а ви зіпсуєте свою репутацію.

Перед візитом майбутнього господаря потомства приберіть в приміщенні, лоток і миска повинні бути чистими, вуха малюків доглянутими. Намагайтеся призначати зустріч у вихідний день, щоб відвідувач спокійно вибрав красеня, враховуючи його вдачу, забарвлення та інші нюанси.

З допомогою zapp.ua легко здійснити продаж собак породи Середньоазіатська Вівчарка і не переживати, що песики залишаться без господаря.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Тварини Собаки Середньоазіатська вівчарка

Валюта

Сортування

Топ-оголошення

Свіжі оголошення

Знайдено оголошень: 2