Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид Службові собаки Мисливські собаки Декоративні собаки
Самець Самка

Собаки: Такса – купівля і продаж

Такса – кмітливий мисливець і вірний товариш

Пес веселить не настільки кумедною комплекцією, як цікавою мімікою і оригінальним поглядом. Він обожнює веселитися, грати і бути постійно в русі. У нього чудові мисливські якості, мертва хватка і спритність. Може самостійно приймати рішення, навіть обмірковувати накази господаря, наскільки вони правильні. Переглядаючи оголошення «Такса», купити яку нескладно на ресурсі Zapp, не проходьте повз цієї тварини. Впертість і самостійність розвинулися від природи, коли собака залишалася наодинці з борсуком в тісній норі. Вона здатна грамотно оцінити свої сили і міць супротивника.

Красень відрізняється емоційністю, доброзичливістю, почуттям власної гідності. Характер лагідний, спокійний, без спалахів агресії. Песик дуже допитливий і товариський, передбачливий і розважливий. Буде без зволікання виконувати вказівки тільки в тому випадку, якщо його думки збігаються з намірами господаря. Гортаючи оголошення «цуценята породи Такса», пам'ятайте, що тільки для розважливої і розумної людини вихованець стане слухняним і вірним другом. Він потребує любові і ласки, як і той-тер'єр, тому найменша жорстокість або неповага з боку людини неприйнятна.

Щоб не привести в дім тварину змішаної породи, перед візитом до заводчику неодмінно вивчіть стандарти:

 • тулуб приземистий, довгастий, компактний;
 • рельєфна мускулатура, суха;
 • кістяк потужний;
 • шкіра гладка, еластична, без складок;
 • голова витягнута, трохи загострена, перехід до мордочки плавний;
 • продаж цуценят Такси може не відбутися, якщо вушка загострені, відстовбурчені;
 • вуха довгі, закруглені, звисають до рівня носа, високо посаджені і рухливі;
 • очі невеликі, овальні, косо посаджені.

Якщо ви помітили, що пес не відповідає стандартам, з приводу придбання краще порадитися з експертами. Можливі незначні відхилення, які говорять про унікальність пса, і не вважаються вадами.

Різновиди чотириногих друзів

Вибираючи красеня по фотографії на інтернет-ресурсі zapp.ua зверніть увагу на його підвиди. «Шуба» тварин може бути різної довжини, що обов'язково потрібно вказувати, створюючи безкоштовні оголошення «продаж цуценят Такси»:

 1. Довгошерсті мають очоси на кінцівках, опушений хвіст. Вони не зовсім підходять для полювання, адже останнім часом їх розводять як декоративних собачок.
 2. У гладкошерстих коротка, густа, блискуча шерсть, трохи жорсткувата. Улюбленців небажано тримати у вольєрі, інакше шкірка стане грубою, може розвинутися підшерстя, що вкрай небажано.
 3. У жесткошерстих «шуба» щільно прилягає до тіла, тому здалеку вони схожі на гладкошерстих. Вона захищає пса від морозу і досить водонепроникна. Ще одна відмітна особливість: наявність вусів, бороди та брів.

Звичайно, продаж собак породи Такса пройде відмінно, якщо в описі ви уточнете розмір тварини. Вони можуть бути 3-х видів: карликові (середні), нормальні (великі), кролячі (зовсім крихітні).

Як віддати вихованця в хороші руки

Не варто переживати, що ваші вухаті малюки потраплять до поганого господаря. Краще ретельно підготуватися до продажу і відмовляти тим, хто не надто зацікавлений в покупці: поспішає у справах, не розпитує про тварину, не цікавиться її вдачею і т. д. Важливо правильно скласти публікацію, додати якісні фото і чекати дзвінка або повідомлення. Намагайтеся відповісти на всі питання покупців, а щоб заощадити свій час, можна написати в подробицях про харчування, догляд, виховання і роздавати бажаючим. Порекомендувати хорошу ветклініку, кінолога.

Якщо пройшло достатньо часу, але ніхто не приходить за малятками, перегляньте оголошення «куплю цуценя Таксу», уважно прочитайте побажання автора і запропонуйте своїх красенів.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення