Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид Службові собаки Мисливські собаки Декоративні собаки
Самець Самка

Собаки: Той-тер'єр – купівля і продаж

Той-тер'єр – маленький веселун з невичерпною енергією

Песика цінують за веселий і доброзичливий характер, товариськість і азарт. Він прудкий і витривалий, незважаючи на невеликий розмір, а також прекрасно піддається дресируванню. Побачивши оголошення «собака той-тер'єр», купити красеня легко на майданчику Zapp, обов'язково зверніть увагу на ласкаву і життєрадісну крихту. Не проявляє агресії ні до перехожих, ні до інших вихованців, проте краще якомога раніше почати знайомити чотириногого друга з сторонніми, частіше вигулювати на жвавій вулиці, як і Фокстер'єра.

Вихованці можуть бути двох видів, які практично не відрізняються за характером, однак різняться за типом вовняного покриву. Під час покупки переконайтеся, який саме пес вам до вподоби, враховуючи особливості догляду та харчування. Вибравши відповідне оголошення «цуценята породи той-тер'єр», уточніть у продавця, який саме Тер'єр продається.

  1. Англійських використовували для полювання на дрібних гризунів, однак зараз вони стають більш декоративними собаками.
  2. Російська ділиться на два підвиди: гладкошерстий і довгошерстий (Московський). Володіють відмінним здоров'ям і витривалістю, однак можуть бути хвороби, пов'язані з маленьким ростом і скелетом.

Як придбати чистокровного вихованця

Щоб серед сотні публікацій вибрати дійсно гарного вихованця, варто попередньо проконсультуватися з досвідченими заводчиками або експертами. Бажано вивчити стандарти породи, адже нерідко трапляються матисы (суміш Тер'єра з іншою породою), які бракуються на виставках і не допускаються до розведення потомства. Бажано пройти повз продаж цуценят той-тер'єра, якщо лапи у маляток занадто великі. Саме за ним можна визначити, наскільки особина виросте, адже великі тварини не можуть бути у чистокровних матусь. Такий варіант підійде тільки в одному випадку, якщо вам потрібен просто домашній улюбленець.

Загальні стандарти маляток:

  1. Голова невелика по відношенню до тіла, не надто яскраво виражений перехід від черепа до мордочки.
  2. Вага песика не більше 3-х кілограм, інакше це буде вважатися істотним недоліком.
  3. Мордочка суха, загострена, помірно довга (не лисиціна), коротше черепної коробки.
  4. Щоб продаж собак породи той-тер'єр пройшов з успіхом, очі в улюбленця повинні бути великими, округлими, трохи опуклими, широко і прямо посадженими. Бажано темного кольору.
  5.  Вуха великі, тонкі, обов'язково стоячі і посаджені високо.

Як продати кмітливих малюків

Ще перед в'язкою варто зрозуміти, з якою метою вирішили зайнятися продажем малюків: для виставок, племінного розведення, в якості домашніх улюбленців. Щоб зацікавити покупця, необхідно зробити десяток відмінних фотографій. Особливу увагу приділити невеликому зросту, виразному й розумному погляду, зняти в смішних позах. Виставивши безкоштовні оголошення «продаж цуценят Той-тер'єра» на ресурсі zapp.ua, очікуйте дзвінків, не забувайте перевіряти повідомлення. За допомогою блоку «Продайте швидше» можна акцентувати увагу відвідувачів сайту на своїй публікації.

Якщо кількість переглядів збільшується, але ніхто не набирає ваш номер телефону, то варто переглянути опис. Вкажіть, що батьки є чемпіонами, мають нагороди, періодично беруть участь у виставках. Можливість зробити малюкові родовід за певну вартість. Напишіть коротко про характер вихованців, не забудьте відзначити день народження, окрас і породу. Якщо ви зустріли оголошення «куплю цуценя Той-тер'єра», зв'яжіться з автором і запропонуйте своїх красенів.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Топ-оголошення

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення