Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид
Самець Самка

Собаки: Йоркширський тер'єр – купівля і продаж

Йоркширський тер'єр – кмітлива і завзята собака для всієї родини

Забавний і розумний песик готовий розділити з господарем радісні і сумні моменти життя, розвеселити і вразити оригінальним гумором. Зустрівши оголошення Йоркширський тер'єр, якого можна придбати на zapp.ua за помірну вартість, обов'язково зателефонуйте разводчику. Розпитайте про характер улюбленця, особливості харчування і догляду. Можливо, саме це створіння стане чудовим другом. Йорки цінують незалежність, досить працьовиті і невгамовні - такий маленький клубок енергії. Добре піддаються дресируванню, швидко звикає до зміни обстановки. Однак через одного метелика або пташки можуть не почути команди господаря, адже у них чудово розвинений мисливський інстинкт. Їх предки були відмінними крисоловами.

Стандарти породи Йорка

Читаючи оголошення «цуценята породи йоркширський тер'єр», придивіться до фотографій. Бажано звернути увагу на статуру, шерсть, колір шубки, виразність очей, так само обирають і Кавказьку вівчарку. А найкраще приїхати на оглядини, коли малюкам виповниться 1,5-2 місяці. В такому віці легко помітити недоліки і відхилення від стандартів.

Як виглядає чистокровний йорк:

  • маленька і плоска голова;
  • чорний ніс;
  • мордочка не занадто довга;
  • очі середнього розміру, темні, з блиском і живим виразом;
  • вушка невеликі, клинчасті;
  • тулуб компактний, щільний, з прямою лінією спини.

Щоб продаж собак породи Йоркширський тер'єр пройшов успішно, варто придивитися до окрасу і стану шерсті. Вона шовковиста, довга, пряма, спадає з обох боків, як попона. Від потилиці до основи хвоста повинен бути прогалина. Останнім часом до відтінку шубки експерти ставляться не так критично, але краще за все дотримуватися стандартів. В районі прогалини шерсть сизо-сталевого кольору, тільки без будь-яких домішок. Відтінок хвоста бажано темно-блакитного кольору, а голова, грудка і кінцівки – червоно-коричневого або золотистого.

Як знайти свого покупця?

Кожен сумлінний разводчик намагається віддати вихованця в хороші руки. Не знаєте, як це зробити? Зайдіть на майданчик Zapp і створіть безкоштовні оголошення «Йоркширський тер'єр». Зі зручним функціоналом сайту ви швидко оформите публікацію. У картці можна простежити, скільки чоловік її переглянуло за весь час. Якщо протягом тижня не було жодного дзвінка або повідомлення, бажано скористатися блоком «продайте швидше». За сущі копійки тут легко підняти публікацію в топ або виділити кольором.

Щоб покупці до вас перейнялися довірою і полюбили малюка з першого погляду, варто сфотографувати тварину в різних позах. За допомогою знімка потрібно передати запал пухнастика, доглянуту шерсть, правильну статуру.

Перед написанням публікації «продам цуценят Йоркширського тер'єра» необхідно переглянути описи конкурентів, проаналізувати інформацію і правильно встановити ціну. Занадто висока або занижена вартість відлякує клієнтів, а торг або обмін стане прекрасним стимулом для першого дзвінка.

Покупцям собак не варто забувати про ризики, адже не кожен заводчик відрізняється добропорядністю. При огляді звіра потрібно оцінити його настрій, грайливість, дружелюбність. Промацати шерстку, щоб там не було колтунов, визначити, наскільки вона шовковиста і м'яка. Якщо не знайшли підходящу тварину, створіть оголошення «придбаю цуценя Йоркширський тер'єр». У картці пропишіть бажане забарвлення, стать і вік, а також можливість доставки в інше місто.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Тварини Собаки Йоркширський тер'єр

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1