Австралійська вівчарка Вівчарська собака Австралійський келпі Аляскінський маламут Американський бульдог Американський стаффордширський тер'єр Англійський бульдог Бассет Бельгійська вівчарка Бернський зенненхунд Бігль Бішон фризі Боксер Болонка Бордоський дог Бульмастиф Бультер'єр Бурбуль Вест хайленд уайт тер'єр Східно-європейська вівчарка Гріффон Далматин Джек Рассел Доберман Золотистий ретрівер Ірландський сетер Ірландський тер'єр Йоркширський тер'єр Кавказька вівчарка Кане корсо Карликовий пінчер Керрі-блю тер'єр Китайська хохлата Коллі Лабрадор ретривер Лайка Мальтійська болонка Мастиф Мексиканська гола собака Миттельшнауцер Мопс Московська сторожова Німецька вівчарка Німецький дог Папійон Пекінес Піт-бультер'єр Померанський шпіц Пудель Різеншнауцер Родезійський риджбек Ротвейлер Російська борза Російський чорний тер'єр Самоїдська собака Сенбернар Сибірський хаскі Скай-тер'єр Скотч-тер'єр Спанієль Середньоазіатська вівчарка Стаффордширський бультер'єр Стаффордширський тер'єр Такса Той-тер'єр Фокстер'єр Французький бульдог Цвергпінчер Цвергшнауцер Чау-чау Чихуахуа Шарпей Шелті Ши-тцу Шпіц Інший
Вид Службові собаки Мисливські собаки Декоративні собаки
Самець Самка

Собаки: Золотистий ретрівер – купівля і продаж

Золотистий ретрівер – надійний рятувальник і турботливий друг

Тварини з розкішною шерстю настільки добродушні і віддані, що допомагають людині справитися в стресових ситуаціях. Відрізняються заздрістним складом розуму, як Ірландський сетер, вважаються відмінними рятувальниками, які беруть участь у зоотерапії. На zapp.ua легко знайти підходящі оголошення «собака Золотистий ретривер», і придбати за оптимальну вартість надійного товариша. Звичайно, у кожної породи є свої стандарти, тому до потомства і до дорослим особинам варто придивлятися з особливою уважністю.

Під час оглядин настільки захоплюєшся кумедними малятами з яскравою шубкою, що легко забути про причини зустрічі. Однак необхідно зібратися і в першу чергу оцінити поведінку псів. Їх погляд повинен бути доброзичливим, спокійним, розумним і проникливим. Продаж цуценят Золотистого ретрівера – відповідальний момент, адже під виглядом добродушної істоти можна привести в будинок зовсім іншого пса.

Особливості статури:

 1. Мордочка широка і досить глибока. Якщо вона груба, масивна і загострена, то буде вважатися вадою.
 2. Добре виражений стоп, перехід від лоба до мордочки.
 3. Очі виключно темно-коричневого кольору, з темним обведенням.
 4. Потужні щелепи з ножницеобразным прикусом (коли нижні зуби заходять за стінки верхніх різців).
 5. Вуха середні, акуратно звисають вниз, посаджені приблизно на рівні очей.
 6. Побачивши оголошення «цуценята породи Золотистого ретрівера», зверніть увагу на якість і колір шерсті. Бажаний золотистий або кремовий окрас (за американськими стандартами підходить тільки насичений яскраво-золотистий). Темні тони неприпустимі.

Особливості виховання та поведінки чистокровного вихованця

Незважаючи на винятковий інтелект тварини і поступливість характеру, її все одно слід правильно дресирувати, враховуючи поради професійних кінологів. А перед придбанням рекомендується розібратися в характері улюбленців.

Чим цінується пес?

 1. Він здатний блискавично оцінити ситуацію і самостійно прийняти рішення.
 2. Продаж собаки породи Золотистий ретрівера краще скасувати, якщо майбутній господар хоче посадити тварину на ланцюг. Благородна особина ніколи не буде сторожем або охоронцем, а без уваги людини швидко згасне.
 3. Красені чудово піддаються дресируванню. Їм нескладно навчитися подавати різні речі, оволодіти декількома цирковими трюками.
 4. Відчувають настрій людини, намагаються її втішити.
 5. У звіра винятковий нюх, тому нерідко працює в поліції або на митниці.
 6. Йде від конфлікту, але може дати гідну відсіч, показати свою силу.

Де придбати, про що запитати під час огляду тварини?

На майданчику Zapp уважно перегляньте безкоштовні оголошення «Золотистий ретрівер», можливо, вам глянуться навіть кілька малюків. Дуже занижена вартість – привід задуматися про чесність продавця. Це перший дзвінок, що у малюка проблеми зі здоров'ям або він не чистокровний. Обов'язково запитайте про наявність родоводу або виписки з розплідника.

Зі зручним функціоналом майданчика підшукати майбутнього друга просто. Досить у розділі «собаки» вказати стать, вік, вартість і породу. Можна написати повідомлення продавцю або набрати номер телефону, а вподобані публікації додати в обрані, щоб не втратити.

Не знайшли відповідного пса? Створіть оголошення «придбаю цуценя Золотистого ретрівера» і чекайте дзвінка.

Досвідчений разводчик знає все про свого вихованця. Він зацікавлений прилаштувати красеня в гарну сім'ю, тому також може задати кілька навідних питань. Що потрібно запитати у разводчиків?

 • особливості догляду та харчування;
 • наявність щеплень;
 • хронічні захворювання, які притаманні цій породі;
 • телефони аптек і ветклініки з хорошими фахівцями;
 • улюблені іграшки і ласощі;
 • темперамент, нюанси тренувань.

Продаж собак породи Золотистий ретрівер – відповідальний момент, як для продавця, так і для майбутнього господаря. Від їх доброчесності залежить здоров'я і краса тварини. 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Тварини Собаки Золотистий ретрівер

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення