• Спецодяг
Вся Україна
Нове б/в

Спецодяг – купівля і продаж

Купівля у інтернет-просторі

Виробничі процеси на підприємствах і необхідність здійснення робіт по будинку вимагають наявності відповідної екіпіровки. Продаж спецодягу на Web-бордах вважається одним з найбільш ефективних методів реалізації продукції цієї товарної групи. Це безкоштовний спосіб заявити про себе, як про виробника якісного робочого одягу. На нашому інтернет-ресурсі широко представлені військове обмундирування, водонепроникний, захисний і сигнальний одяг.

Такий варіант продажів має ряд істотних переваг порівняно із звичайною торговою мережею:

  • безкоштовний доступ до великої цільової аудиторії;
  • економія на проведення рекламної компанії;
  • немає необхідності в оренді або купівлі торгових площ.
  • не потрібно утримувати великий штат продавців.

Досить розмістити своє оголошення на нашому сайті, і особи, зацікавлені в його придбанні, самі вийдуть з вами на зв'язок.

Задоволеними залишаться як продавці так і покупці

Виступаючи в ролі продавця, ви можете активізувати процес реалізації своєї продукції. Зайдіть в розділ Куплю спецодяг оголошення і ретельно проаналізуйте кон'юнктуру ринку. Цілком можливо, що на підставі таких маркетингових досліджень ви переконаєтеся, що виставлена вами ціна повинна бути відкоригована, а асортимент доповнено виробами, які користуються підвищеним попитом. Контактні телефони покупців можно використати для обговорення взаємовигідних умов угоди та встановленні нових ділових контактів. З ланцюжка продавець-покупець виключається посередник, оплата послуг якого раніше закладалася у вартість товару. Як наслідок – підвищення обсягів продажів і прискорення обігу коштів. Послугами нашого сайту з успіхом користуються ті, хто продає одяг, аксесуари, домашній текстиль, предмети інтер'єру тощо.

Аргументація на користь придбання одягу бу

Стабільним попитом користується спецодяг бу. Його купують у разі необхідності провадження певного виду робіт, що носять періодичний характер. Який сенс купувати новий дорогий костюм зварювальника, якщо потреба у ньому виникає кілька разів на рік. До варіанту придбання спеціального одягу, що був у вживанні, часто вдаються дачники і сезонні робітники. Економія при такій покупці може бути досить істотною, а якість пропонованих на вторинному ринку варіантів робочого одягу зазвичай дуже висока. Помістивши на нашому сайті оголошення куплю спецодяг бу ,ви вбережете свій сімейний бюджет від зайвих необгрунтованих витрат.

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 7