• Будівництво
Вся Україна
Архітектор, конструктор Інженер будівельник Машиніст, водій будівельної техніки Менеджер з продажу Монтажник Начальник, виконроб, майстер Сантехнік Спеціаліст по вент іляціям та кондиціювання Спеціаліст по зовнішній обробці Спеціаліст з внутрішнього оздоблення Спеціаліст із землеустрою будівельник Електрик Інша
Вентиляционщик Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Будівництво: Спеціаліст по вент іляціям та кондиціювання, робота

Фахівець з обслуговування систем кондиціонування

Сервисник або ж фахівець з вентиляційних систем та кондиціонування, робота якого полягає в періодичному контролі кондиціонерів та спеціальної техніки, - технічна професія, що вимагає знань і навичок. Без профільної освіти практично неможливо влаштуватися на підприємство або фірму, яка займається продажем, монтажем і обслуговуванням таких пристроїв.

Професіонали в цій галузі працюють з:

  • моноблоками;
  • спліт-системами;
  • мультизональными кондиціонерами;
  • мульти спліт-системами;
  • системами чіллер-фанкойл та іншими.

З вакансіями спеціаліста з вентиліювання та кондиціювання можна ознайомитися на сайті zapp.ua, в спеціальному розділі Робота. В обов'язки може входити як монтаж-демонтаж техніки, так і її обслуговування. Заміна холодоагенту, підтримка працездатності, сезонні налаштування та перевірка промислових вентиляційних систем.

Як шукати роботу з гарними умовами 

Робота спеціалістом з вентиліювання і кондиціонування, вакансії на яку представлені в цьому розділі, є скоріш будівельної спеціальністю, адже нерідко включає в себе монтаж і первинне налаштування техніки в приміщенні. Будь то: промисловий об'єкт (завод, склад) або житловий багатоквартирний будинок - не має значення, тому що підтримка системи циркуляції повітря необхідна скрізь, де працюють люди.

При працевлаштуванні спеціалістом з вентиляції та кондиціонування уважно вивчіть інформацію надану роботодавцем, підготуйте резюме і розкажіть про свої досягнення та знання в цій сфері.

Задавайте уточнюючі питання: обов'язки, можливість виїзду до клієнта на своєму авто або службовому, в якій сфері потрібно буде працювати і яка заробітна плата (фіксована, залежить від замовлення).

Вакансії для фахівців з кондиціонування на zapp.ua

Пошук роботи фахівця з вентиляциям та кондиціюванню не обмежується одним містом чи областю, тому на сайті zapp.ua є можливість вибору. Українські та зарубіжні фірми зацікавлені у кваліфікованих фахівцях, зі всіма вакансіями можна ознайомитися в розділі Будівництво.

Зарплата фахівців-сервісників варіюється приблизно від 7000-8000 тисяч грн/міс. На великих підприємствах і в великих фірмах, що займаються продажем і обслуговуванням кондиціонерів, оплата праці значно вища і залежить від кваліфікації працівника.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Будівництво Спеціаліст по вент іляціям та кондиціювання

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення