• Будівництво
Вся Україна
Архітектор, конструктор Інженер будівельник Машиніст, водій будівельної техніки Менеджер з продажу Монтажник Начальник, виконроб, майстер Сантехнік Спеціаліст по вент іляціям та кондиціювання Спеціаліст по зовнішній обробці Спеціаліст з внутрішнього оздоблення Спеціаліст із землеустрою будівельник Електрик Інша
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Будівництво: Спеціаліст з внутрішнього оздоблення, робота

Фахівці з упоряджувальних робіт в Україні

Для того, щоб ви змогли працевлаштуватися спеціалістом по внутрішній обробці, необхідний досвід роботи, а також профільні знання в галузі будівництва. В цю професію можна включити малярів, лицювальників та штукатурів. В Україні є безліч фірм, які мають потребу в послугах таких професіоналів, вони затребувані на ринку праці і в середньому отримують від 10 000 до 15 000 грн. за проект.

Оплачують роботу зазвичай за підсумком виконання замовлення або ж фіксовано, при цьому розмір заробітної плати по вакансії спеціаліста внутрішньої обробки може відрізнятися. Це залежить від якості роботи, витраченого часу і додаткових труднощів.

Вимоги вакансії майстра внутрішніх робіт

Робота по вакансіях фахівців по внутрішній обробці приміщень розміщена в розділі Будівництво. Для зручного пошуку можна скористатися полем вгорі, ввести слово або фразу і дочекатися обробки запиту. Система надасть найбільш актуальні оголошення, з якими можна буде ознайомитися прямо на сайті.

В роботу спеціаліста по внутрішній обробці або “обробника” входять такі обов'язки:

  • шпаклівка стін;
  • грунтовка;
  • фарбування;
  • поклейка шпалер;
  • повне оздоблення інтер'єру, екстер'єру квартир і будинків;
  • у деяких випадках кладка блоків, цегли та інших матеріалів.

У роботі використовується переважно фізична праця, тому не виключені великі навантаження, а також постійна робота з хімічними речовинами та розчинами.

Як знайти роботу плиточника, штукатура або маляра в інтернеті

Перед тим як починати пошуки роботи спеціаліста по внутрішній обробці приміщень, обов'язково перевіртеся в лікаря. Можливо вам не можна перебувати на будівництві або небезпечно дихати пилом деяких матеріалів. Також, складіть резюме, його можна опублікувати в розділі Робота.

Професії малярів, штукатурів і лицювальників також популярні серед роботодавців. Більшою мірою це приватні замовлення для власників квартир і будинків за містом. Щоб знайти хорошу роботу в будівельній сфері необхідно добре підготовлене резюме та досвід роботи. Зарекомендуйте себе як фахівця під час першої розмови з роботодавцем, адже професіоналізм у цій сфері особливо цінується.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Будівництво Спеціаліст з внутрішнього оздоблення

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1