• Будівництво
Вся Україна
Архітектор, конструктор Інженер будівельник Машиніст, водій будівельної техніки Менеджер з продажу Монтажник Начальник, виконроб, майстер Сантехнік Спеціаліст по вент іляціям та кондиціювання Спеціаліст по зовнішній обробці Спеціаліст з внутрішнього оздоблення Спеціаліст із землеустрою будівельник Електрик Інша
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Будівництво: будівельник, робота

Затребуваність професії будівельника в Україні

Будівельник - не найпрестижніша в світі професія, але безперечно важлива і потрібна. Більшість фірм, що займаються будівництвом об'єктів готова платити професіоналам конкурентну зарплату, оплачувати лікарняний і навіть страхувати життя працівника.

Робота будівельника і вакансії в цьому напрямі широко поширені на території України. Ця спеціальність популярна на ринку праці, влаштуватися на таку роботу можна не маючи освіти і навіть досвіду.

Вимоги до фахівців-будівельникив

Робота будівельника це не тільки кладка фундаменту і зведення стін. Деякі будівельники керують робітниками, читають креслення і повністю керують будівництвом великих об'єктів, таких як багатоквартирні будинки, торгові центри, склади, школи, лікарні тощо.

Основні вимоги при наймі на вакансію будівельника є:

  • хороша фізична форма;
  • відсутність хронічних захворювань (особливо м'язів, легенів і серця);
  • досвід роботи на будівництвах;

Бажано мати профільну освіту за напрямом будівництво і архітектура, але для більшості підприємств це не має значення. Головним пріоритетом для роботодавців є саме досвід, без якого проблематично працевлаштуватися на посаду будівельника.

Чому варто шукати роботу будівельника в інтернеті

В інтернеті можна знайти все що завгодно і робота не стала винятком, щоб швидше зорієнтуватися і першим зателефонувати в кращу компанію необхідно постійно переглядати актуальні оголошення. Пошуком роботи будівельника на сайті zapp.ua можна користуватися завжди і скрізь, переглядайте пропозиції з телефону або складіть своє резюме у розділі Робота.

Таким чином роботодавець, який зацікавлений у наймі співробітника, зможе зв'язатися з вами. На сайті розміщені не тільки оголошення України, фірми з Німеччини та Польщі пропонують фахівцям проживання та роботу на сучасному обладнанні за велику плату. Таким чином дохід будівельника за кордоном приблизно становить 3000-5000 євро.

Користуйтеся послугами безкоштовної дошки оголошень Zapp, це дозволить заощадити не тільки час, але і зусилля, витрачені на пошуки роботи або ж цінних кадрів. Ще ніколи досягнення поставлених цілей не було таким простим!

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1