• Товари для школи
Вся Україна
Книги та контурні карти Товари для дитячої творчості Рюкзаки, портфелі, сумки Шкільні набори Шкільне приладдя Оптика, наукові прилади, набори для досліджень Аксесуари Інше (товари для школи)
1 Вересня Aqua Doodle Babylon Bambi Battat BK Toys CARIOCA Centropen Champion Chint Crayola Danko Toys Disney Djeco Donerland Co Easy Science Fashion Angels Genio kids Hape IMC toys Interdruk Kite Koh-i-Noor Lena Loom Bands Marco MBK Melіssa & Doug Menglei Metr+ Monster High Olli Orange Elephant Rainbow Loom Ranok Creative Ravensburger RenArt Schipper Ses Sіmba SMOBY Starpak Strateg Totum VGR Vladi Toys Wacky-Tivities Ying Yuan Zibi Макс Адвеста Роби з Мамою Ідейка МДІ Міцар Новий формат Ранок Ранок Креатив Роса Саме Те Скат Технок Розумна Папір Чарівниця Інше
Нове б/в

Інше (товари для школи) – купівля і продаж б/в

Шкільні товари – вигідні пропозиції на сайті

Шкільні роки – значущий етап розвитку кожної дитини. У той же час, не менш значущим він є і для батьків. Доводиться шукати додатковий час і кошти, щоб придбати безліч різноманітного інвентарю, аксесуарів і приладдя, необхідних для забезпечення якісного навчального процесу. Відмінним рішенням даної задачі може стати дошка оголошень zapp.ua. У розділі товарів для школи представлено безліч цікавих пропозицій, серед яких:

  • форма та взуття;
  • меблі;
  • сумки, портфелі, рюкзаки та ранці;
  • книги та підручники;
  • паперові вироби;
  • товари та набори для письма, креслення, малювання та творчості;
  • інвентар для науково-лабораторних робіт.

Користуючись даним сервісом, кожен може в будь-який зручний час без зайвих зусиль знайти для себе те, що йому потрібно, за доступними цінами від приватних продавців.

Що потрібно знати, купуючи шкільні приналежності

Перш, ніж приступати до придбання, потрібно переконатися, що ви досконало знаєте всі критерії та вимоги навчального закладу, в який ходить ваша дитина. Така інформація допоможе уникнути зайвих витрат.

Обираючи одяг і взуття, слід відштовхуватися від того, чи припустимий в школі вільний або діловий стиль, або вимоги сходяться до конкретного фасону повсякденної та спортивної форми. При цьому слід віддавати перевагу натуральним матеріалам.

При підборі ранця звертайте увагу на те, щоб в ньому була жорстка задня стінка, що сприятиме збереженню правильної постави та зменшення навантаження на хребет. Крім того простежте і за достатньою кількістю відділень – це значно спростить експлуатацію аксесуара.

Купуючи більш дрібні приналежності, потрібно пам'ятати, що і тут є свої тонкощі. Так, аркуші паперової продукції повинні бути не занадто темними, але і не білосніжними, не тонкими, але і не грубими. Фарби та пластилін не повинні містити шкідливих речовин. Олівці бажано обирати без лакофарбових покриттів, а ручки – без ароматизованих чорнил.

Крім того, існують знаки якості, які не можна залишати без уваги:

  • маркування PROOF – свідчить про проходження товаром перевірки якості;
  • позначення DIN EN 71 – свідчить про дотримання норм ЄС при виробництві.

Не забувайте вивчати склад продукції, зазначений на упаковці та уникайте придбання занадто яскравого або гучного приладдя, так як ці якості можуть відволікати увагу від навчального процесу.

Заходи безпеки при здійсненні придбання в інтернеті

Звичайно, торгівля в інтернеті – справа вигідна і приваблива. І щоб приємні враження не були затьмарені шахрайськими діями з боку недобросовісних продавців, потрібно дотримуватися деяких запобіжних заходів.

Уважно вивчайте всю інформацію про продавця, його контактні дані та відгуки. При цьому не полінуйтеся переглянути кілька різних джерел. Крім того, вас обов'язково повинно насторожити відсутність номерів телефонів та адреси та наполегливе прагнення продавця підтримувати спілкування виключно в мережі.

Не піддавайтеся спокусі бездумно відправляти гроші за товари, ціна яких дуже занижена. Не вдавайтеся до використання анонімних платіжних систем у випадках з неперевіреними особами. Не під якими приводами не розголошуйте свої банківські дані, крім номера карти і прізвища. І не бійтеся здатися надто підозрілими – адекватний продавець завжди зрозуміє, чим зумовлена така поведінка. Приємних і безпечних вам покупок!

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення