• Товари для школи
Вся Україна
Книги та контурні карти Товари для дитячої творчості Рюкзаки, портфелі, сумки Шкільні набори Шкільне приладдя Оптика, наукові прилади, набори для досліджень Аксесуари Інше (товари для школи)
Наукові прилади Обладнання для досліджень Оптика Інше
1 Вересня Aqua Doodle Babylon Bambi Battat BK Toys CARIOCA Centropen Champion Chint Crayola Danko Toys Disney Djeco Donerland Co Easy Science Fashion Angels Genio kids Hape IMC toys Interdruk Kite Koh-i-Noor Lena Loom Bands Marco MBK Melіssa & Doug Menglei Metr+ Monster High Olli Orange Elephant Rainbow Loom Ranok Creative Ravensburger RenArt Schipper Ses Sіmba SMOBY Starpak Strateg Totum VGR Vladi Toys Wacky-Tivities Ying Yuan Zibi Макс Адвеста Роби з Мамою Ідейка МДІ Міцар Новий формат Ранок Ранок Креатив Роса Саме Те Скат Технок Розумна Папір Чарівниця Інше
Нове б/в

Оптика, наукові прилади, набори для досліджень – купівля і продаж б/в

Оптичні прилади для школярів

Сучасна збільшувальна оптика займає особливе місце в освітньому процесі. Причому вивчати особливості мікросвіту наші діти можуть тепер не тільки в шкільних лабораторіях, але і в домашніх умовах. Благо на ринку шкільних товарів достаток приладів різного напрямку в прийнятних цінових категоріях. Тепер батьки можуть дозволити своєму майбутньому генієві займатися улюбленими дослідженнями просто у власній кімнаті. Особливо вигідні пропозиції зручно шукати на торгівельному майданчику Zapp, де виставляються на продаж товари, які були якийсь час у вжитку. Причому це зовсім не означає, що старі товари мають низьку якість або серйозні дефекти. На сайті багато пропозицій гідних уваги виробів від відомих брендів. Вони відрізняються дуже високою якістю і надійністю.

Тут ви знайдете пристрої, корисні для школярів:

  • лупа – найпростіші і поширеніші для роботи з дрібними деталями;
  • мікроскоп – широко застосовуються на заняттях біології, хімії, фізики і так далі;
  • телескоп – для споглядання за небесними тілами;
  • монокуляр – зручний інструмент для спостереження за світом флори і фауни;
  • підзорна труба і бінокль – з їх допомогою зручно спостерігати за віддаленими об'єктами, птахами і тваринами.

Необхідні оптичні прилади не тільки в області досліджень і науки. Школярі з їх допомогою пізнають навколишній світ. Дорослі часто використовують таке обладнання в побуті. Їх особливість полягає в лінзах, дзеркалах, призмах, світлофільтрах і кристалах, які мають свої якісні характеристики для різних сфер застосування.

На що звертати увагу при придбанні оптичних приладів для школярів

Практичні покупці завжди точно знають, для яких завдань буде потрібно устаткування, як його можна буде використовувати в побуті.

Лупа широко застосовується для збільшення за допомогою однієї або декількох лінз. Їх використовують в медицині та криміналістиці, археології, в ювелірній справі і в майстернях годинників. Це просте пристосування – незмінний атрибут нумізматів та філателістів. Вона може бути з ручкою, на штативі, з підсвічуванням і вбудованим компасом, кишенькова, що складається, і з кришкою.

  • Мікроскопи поділяються на оптичні, світлові, електронні, лазерні, рентгенівські, скануючі зондові, диференціальні інтерферонно-контрастні. Потужна оптика приладу дозволяє спостерігати за надзвичайно дрібними об'єктами, мікроорганізмами.
  • Телескоп – незамінний технічний засіб для любителів спостерігати за зірками. Бувають дзеркальні, лінзові і дзеркально-лінзові моделі.
  • Бінокль може стати в нагоді для спостереження за поведінкою птахів і тварин у природному середовищі. Як відомо, їх використовують найчастіше мисливці і мандрівники.
  • Монокуляр – зорова труба з хорошим збільшенням годиться для любителів вивчати світ квітів і рослин, комах, тварин і птахів. Розрізняють труби з окулярными насадками, які забезпечують постійне або змінне збільшення.

Комплектність приладів буває різна. Окремі моделі повинні мати пінцет (для дрібних предметів), лезо або скальпелі (для нанесення надрізів і зняття тонких шарів), хімічні елементи і піпетки (для фарбування), змінні скельця.

Як підібрати оптичні прилади для досліджень школяра?

Найвідоміший виробник високоякісних засобів спостереження – німецька компанія Leica. Відмінні мікроскопи, телескопи і т. д. теж пропонують іноземні компанії: Eastcolіght, Levenhuk, Junior і Bresser. Корпус приладів вони роблять із металу або виключно міцного пластику і накривають захисним чохлом. Можна не сумніватися, що це обладнання довговічне і гарантує високу якість збільшення. Школярам відкривається дивовижний світ природи, прихований від людини. Нікого не залишає байдужим видовище живої клітини рослини, мікроструктура звичайного паперу, розумні мікроорганізми та інше. Людина бачить різні кольори та різноманітні форми мікросвіту, що обумовлюється хімічним складом клітин. За допомогою недорогого устаткування, купленого на платформі Zapp, можна створити для дітей власну дослідницьку лабораторію.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дитячий світ Товари для школи Оптика, наукові прилади, набори для досліджень

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення