• Транспорт і логістика
Вся Україна
Автомойщики Авторемонтники Водії Далекобійники Диспетчери Інструктори з водіння Працівники складу Кур'єри Машиністи спецтехніки Постачальники Моряки Провідники Керівники Службовці митниці Шиномонтажники Логісти Інша
Диспетчер Диспетчер Диспетчер Оператор АЗС Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік

Транспорт і логістика: Диспетчери, робота

Нова вакансія у галузі логістики

Диспетчер і оператор – дуже поширені професії. Саме ці люди контролюють роботу водіїв таксі. Складно собі уявити, який панував би хаос у містах, якби служби таксі не мали операторів. Диспетчер приймає замовлення, зв'язується з водієм, контролює процес поїздки пасажирів до місця призначення.

Грамотний оператор завжди буде користуватися попитом у роботодавців адже, в першу чергу, це робота відповідальна і вимагає великих комунікативних навичок. Там, де працює досвідчений фахівець, завжди панує атмосфера порядку.

Ринок праці сповнений вакансій операторів та диспетчерів. Кожна людина, яка має середню професійну освіту, може спробувати себе в цій ролі.

Робота диспетчера вимагає серйозної розумової праці. Потенційному оператору доведеться не тільки контролювати робочий процес, але і вести різну документацію, заповнювати журнали і здавати звіти про виконану роботу начальству.

Велика кількість вакансій в сфері логістики розміщена на сайті zapp.ua. Тепер знайти роботу оператора легко.

Які навички необхідні операторам?

Треба обмовитися відразу, що робота оператором не легка праця. Протягом робочого дня менеджер спілкується з клієнтами. Тому, потенційному кандидату на вакантну посаду потрібно володіти такими якостями:

  • стресостійкість;
  • відповідальність;
  • вміння працювати в колективі;
  • швидкість у прийнятті рішень;
  • стійкість;
  • грамотна усна і письмова мова.

Якщо ви готові до емоційних навантажень, які будуть гідно оплачуватися, то ласкаво просимо на сайт zapp.ua, де розміщені свіжі вакансії операторів та диспетчерів.

Для більшості роботодавців рівень освіти кандидата не важливий. Багато компаній готові самі навчити молодих фахівців. Область логістики зростає, а кадрів не вистачає. Варто розвіяти стереотип, що оператор – це жіноча професія. Вчені проводили дослідження, яке довело, що така робота підходить як чоловікам, так і жінкам.

Шукайте роботу разом із zapp.ua

На сайті zapp.ua є окремий розділ для пошуку роботи в сфері логістики. Складіть правильний пошуковий запит, вкажіть необхідні критерії пошуку і перегляньте вакансії що з'явилися. Можна поставити такі фільтри, як рівень освіти (середня чи вища), досвід роботи, відповідний графік і розмір бажаної заробітної плати, також можна уточнити категорію оголошення (приватне або бізнес).

Якщо захочете, то необхідно зареєструватися на сайті і створити особистий кабінет. Це надасть можливість відправити резюме потенційному роботодавцю, а також задати додаткові запитання.

Успішне працевлаштування диспетчером і оператором набагато легше здійснити із сайтом zapp.ua.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення