• Транспорт і логістика
Вся Україна
Автомойщики Авторемонтники Водії Далекобійники Диспетчери Інструктори з водіння Працівники складу Кур'єри Машиністи спецтехніки Постачальники Моряки Провідники Керівники Службовці митниці Шиномонтажники Логісти Інша
Логіст Менеджер з логістики Експедитор Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік

Транспорт і логістика: Логісти, робота

Хто такі логіст та експедитор?

Логіст – це співробітник компанії, який займається доставкою товарів. На даний момент робота логіста одна з найзатребуваніших в Україні. Специфіка роботи залежить від сфери діяльності компанії, в якій він працює. Це може бути завод з виробництва будь-яких товарів, відділення пошти або агентство, яке надає складські послуги.

Професія логіста з'явилася відносно недавно, але моментально здобула величезну популярність. Юні фахівці, які тільки-тільки закінчили відділення «менеджменту», дуже цінні кадри на ринку праці.

Ви можете з легкістю знайти відкриті вакансії на посаду логіста на сайті zapp.ua.

Багато компаній пропоную хороші умови праці та конкурентноспроможну заробітну плату.

Експедитор – людина, яка займається організацією перевезень вантажу. На жаль, експедиторів дуже часто плутають з кур'єрами, хоча їх робота полягає не в супроводі вантажу, а в оформленні документів на нього. Експедитор, як і логіст, офісний співробітник. Ці посади, в принципі, дуже схожі між собою. Від кандидатів вимагають однакову освіту, але злегка різні вміння.

Перспективна сфера діяльності

Логістику сміливо називають перспективною сферою діяльності. Співробітники великих компаній дуже швидко йдуть на підвищення, відкриваються нові філії по всьому світу, підвищується рівень заробітної плати.

У роботі логістів і експедиторів є свої плюси і мінуси. Давайте розглянемо деякі з них. До переваг професій можна віднести:

  • високий рівень зарплати;
  • відрядження по всьому світу;
  • можливість підвищувати свої знання за рахунок компанії.

А до недоліків:

  • ненормований робочий день;
  • сильні емоційні навантаження;
  • висока матеріальна відповідальність за товар.

Якщо ви готовий освічений фахівець, то проблем з працевлаштуванням на посаду логіста або експедитора у вас не виникне.

Прискорене працевлаштування із zapp.ua

Справжні професіонали ніколи не залишаються без роботи. І їм в цьому допомагає онлайн ресурс з пошуку найбільш вакантних посад. Інтернет майданчик zapp.ua працює по всій території України, також на сайті розміщуються оголошення з країн ближнього зарубіжжя.

Щоб знайти вільну вакансію експедитора або логіста, вам достатньо зайти на сайт, ввести потрібні критерії відбору в рядок пошуку, переглянути вподобані оголошення і зв'язатися з роботодавцем, щоб відвідати співбесіду. Більше немає необхідності читати газетні оголошення або стояти на біржі праці. Пошук роботи в інтернеті набагато перспективніший, ніж безглузде просиджування в черзі на співбесіду, яка нічого не дасть. Досвідчені фахівці шукають роботу з нами. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення