• Транспорт і логістика
Вся Україна
Автомойщики Авторемонтники Водії Далекобійники Диспетчери Інструктори з водіння Працівники складу Кур'єри Машиністи спецтехніки Постачальники Моряки Провідники Керівники Службовці митниці Шиномонтажники Логісти Інша
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік

Транспорт і логістика: Працівники складу, робота

Хто такий комірник?

Комірник – це працівник складу, який займається обліком матеріальних цінностей. Він може працювати на заводі, в продуктовому магазині або в будь-якій транспортній компанії. Варто знати, що робота комірником має на увазі велику матеріальну відповідальність за товар, який знаходиться на складі. Звичайний комірник сам приймає товар, оцінює його, впевнюється в цілісності упаковки, а тільки потім підписує всю необхідну документацію.

Посада комірника вимагає від претендента такі якості, як хороша пам'ять, відповідальність, пунктуальність, чесність.

Для роботи комірником потрібна спеціальна технічна освіта, вміння вести документацію, робити переоблік товару і користуватися спеціальними бухгалтерськими програмами.

Професія комірника гідно оплачується. Щоб знайти підходяще місце роботи та працевлаштуватися комірником, скористайтеся рядком пошуку на zapp.ua.

Робота в престижній сфері логістики

Галузь логістики розвивається з кожним днем. На ринку праці з'являється багато нових компаній. Деякі з них вже завоювали нашу довіру, інші прагнуть до цього. Тому, з'явилося багато відкритих вакансій комірників, адже без них не можна обійтися на складі. Досвідченим комірникам пропонують конкурентоспроможні заробітні плати.

Якщо ви досвідчений фахівець, то ознайомтеся з пропозиціями роботодавців, оберіть найбільш підходящий варіант, а лише потім погоджуйтеся прийти на співбесіду. Пам'ятайте, що професіонал, який знає собі ціну, ніколи не залишиться без роботи. Для швидкого пошуку роботи комірника скористайтесь усіма перевагами сайту zapp.ua.

Як шукати роботу на zapp.ua

Якщо вам набридло виглядати оголошення на бетонних стовпах, їздити на безглузді співбесіди і тонути в безодні безробіття, то онлайн ресурс zapp.ua саме те, що вам потрібно. 

Зручна структура сайту дозволяє без проблем знайти потрібний розділ, а в ньому вакансії, що вас цікавлять. Щоб ще більше скоротити час на пошук, рекомендуємо скористатися фільтрами пошуку. Ви можете вказати необхідні дані:

  • досвід роботи;
  • рівень освіти;
  • графік;
  • розмір заробітної плати.

Це в рази збільшить ваші шанси знайти відповідну посаду.

Контактні дані, які зазначені в оголошеннях, можна переглядати без реєстрації на сайті, що є ще однією перевагою. Є можливість завести особистий кабінет, в якому потенційний претендент зможе скласти власне резюме. Після реєстрації на сайті також з'являється можливість спілкування з роботодавцем через листування. Використовуйте всі можливості онлайн майданчику zapp.ua та будьте в курсі найпривабливіших вакансій.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 3