• Туризм, відпочинок і розваги
Вся Україна
Адміністратор Гід, екскурсовод Менеджер закладів відпочинку Менеджер по тур. послуг Хостесс, ресепшіоніст, швейцар Обслуговуючий персонал Бармен, бариста, сомельє Кухар, кондитер, сушист, пиццайоло Грильщик, мангальщик Офіціанти, буфетчики, метрдотелі Кухонні працівники Інша
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Туризм, відпочинок і розваги, робота

Кому підійдуть вакансії в туристичній галузі

На сьогоднішній день все більше шукачів звертається на сайт zapp.ua з метою знайти вакансії в туризмі. Ознайомившись з наданими пропозиціями, можна помітити, що на сайті надані вакантні посади з різним графіком роботи, вимогами, формою і розміром оплати. Таким чином, здобувач може підібрати роботу, яка буде відповідати його навичок, знань та освітньому рівню. Робота в туризмі приносить дохід не лише в курортний сезон, ви можете працювати круглий рік або розглядати такі пропозиції як джерело додаткового заробітку.

При виборі роботодавця дуже важливо користуватися надійним сайтом, який користується великим авторитетом серед пошукачів та роботодавців. Сайт zapp.ua співпрацює з провідними компаніями у сфері готельного та ресторанного бізнесу, на ньому ви можете ознайомитися з великим вибором професій. Також на сайті запропонований широкий спектр посад вузької спрямованості, наприклад, робота в гостиницеразделена на такі сектори:

Робота в ресторані також представлена широким вибором професій, які здобувач може класифікувати в залежності від рівня заробітної плати, термінів розміщення і профілю.

Тонкощі роботи в ресторанах, розташованих у готелі

Вакансії в готелі можна умовно розділити на технічні та допоміжні. Працівники ресторанів належать до другого типу ресторану, так як основним його завданням стає обслуговування проживаючих, забезпечення своєчасного ознайомлення з меню, подача страв у номер або в приміщенні ресторану. Заробітна плата залежить від рівня готелю, в якому розташований ресторан, та можливих додаткових функцій, які можуть накладатися на працівника. Сайт zapp.ua відрізняється від багатьох подібних майданчиків тим, що на ньому можна ознайомитися з усіма додатковими вимогами дізнатися передбачена додаткова оплата, зв'язатися з роботодавцем безпосередньо і уточнити умови роботи, наприклад, напряму подзвонити в ресторан, вакансії в якому відкриті і поговорити з директором, якщо ви володієте необхідним мовою на достатньому рівні.

Хочете працювати на курорті?

Для тих, хто працює на непостійній основі і шукає такі вакансії, курорт кращий вибір. Як правило, працівники потрібні в готелі, здравниці, готелі сезонного типу, які розташовані на березі моря, в горах або біля джерел. Такі посади в більшій мірі будуть цікаві людям без постійного місця роботи, які готові отримати відмінний заробіток за кілька місяців роботи в рік. Праця на курорті можна поєднувати з власним відпочинком. Однак робота на курортах має свої особливості. Варто вибирати тільки перевірену майданчик для працевлаштування, яка надасть вам можливість укласти договір безпосередньо з роботодавцем – це гарантія вашої офіційної роботи. Сайт zapp.ua вже протягом багатьох років співпрацює з провідними компаніями, які надають можливість працевлаштування іноземцям, є надійним партнером, а зручна система пошуку посади, місця роботи і рівня заробітної плати дозволить з легкістю знайти саме ту пропозицію, яку ви шукаєте.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Туризм, відпочинок і розваги

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення