• Туризм, відпочинок і розваги
Вся Україна
Адміністратор Гід, екскурсовод Менеджер закладів відпочинку Менеджер по тур. послуг Хостесс, ресепшіоніст, швейцар Обслуговуючий персонал Бармен, бариста, сомельє Кухар, кондитер, сушист, пиццайоло Грильщик, мангальщик Офіціанти, буфетчики, метрдотелі Кухонні працівники Інша
Бариста Бармен Сомельє Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Туризм, відпочинок і розваги: Бармен, бариста, сомельє, робота

Робота мрії за барною стійкою

Сфера відпочинку та розваг ніколи не втратить своєї популярності. Важко уявити людину, яка ніколи в своєму житті не відвідувала бар, кафе або ресторан. Багато людей заходять в подібні заклади регулярно. Після важкого робочого тижня дуже часто хочеться випити келих пива в компанії друзів, а щоб не було неприємних казусів, всі відправляються в улюблене місце. Пам'ятайте, що візитною карткою кожного бару є його бармен. Саме завдяки цьому співробітникові відвідувачі повертаються знову і знову. Щоб працювати барменом потрібно пройти спеціальні курси, а також мати величезну любов до спиртного, як до мистецтва. Кажуть, що робота за барною стійкою – це не професія, а покликання. Якщо ви молода і комунікабельна людина, то проблем з працевлаштуванням барменом у вас не виникне. Розмір заробітної плати даних працівників дуже високий. Звичайно, це безпосередньо залежить від досвіду роботи та рівня закладу. Сайт zapp.ua допоможе в пошуку вакансій бармена в будь-якому регіоні України.

Робота для справжніх цінителів кави – це професія баріста. Даний фахівець повинен ідеально розбиратися в техніці приготування напоїв, уміти красиво оформити готовий продукт і дружньо спілкуватися з відвідувачами закладу. Робота баріста більше підходить для молодих людей, які не бояться провести весь день на ногах і багато розмовляти з клієнтами. Для працевлаштування барістою спеціальна освіта не потрібна. Роботодавці обіцяють всьому навчити протягом випробувального терміну. Майстри з приготування кави отримують відносно високу платню. Актуальні вакансії баріста можна побачити на zapp.ua. Ви обов'язково знайдете роботу своєї мрії, а даний онлайн ресурс буде в цьому всіляко сприяти. 

Хто такий сомельє?

Людина, яка займається дегустацією спиртних напоїв, а зокрема вин, називають сомельє. Ця робота підходить тільки істинним любителям та поціновувачам хорошої випивки. Сфера роботи сомєльє це не тільки консультування відвідувачів ресторану по винній карті, а й перевірка якості продукту, що випускається на заводі. Тому вимоги роботодавців різняться. Працевлаштуватися сомельє можна як після спеціальних курсів, так і після отримання вищої освіти винного технолога. У цих фахівців розмір заробітної плати пропорційний їх знанням і навичкам. Ознайомтеся зі списком свіжих вакансій сомельє на zapp.ua. На сайті запропоновано великий вибір цікавих пропозицій від роботодавців України та країн ближнього зарубіжжя.

Працевлаштування в інтернеті

Пошук роботи барменом, барістою або сомельє не затягнеться надовго, якщо шукати вакансії на перевіреному онлайн ресурсі zapp.ua. До переваг даного сайту слід віднести:

  • простоту у використанні;
  • більше 50000 актуальних пропозицій;
  • можливість безкоштовно подати власне оголошення;
  • використання прямого зв'язку з роботодавцем через особистий кабінет.

Шукайте роботу разом із zapp.ua! 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення