• Туризм, відпочинок і розваги
Вся Україна
Адміністратор Гід, екскурсовод Менеджер закладів відпочинку Менеджер по тур. послуг Хостесс, ресепшіоніст, швейцар Обслуговуючий персонал Бармен, бариста, сомельє Кухар, кондитер, сушист, пиццайоло Грильщик, мангальщик Офіціанти, буфетчики, метрдотелі Кухонні працівники Інша
Ресепшионист Хостесс Швейцар Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Туризм, відпочинок і розваги: Хостесс, ресепшіоніст, швейцар, робота

Робота в ресторанному бізнесі

Хостес – це одна з найважливіших посад у ресторанах і клубах. Дані працівники зустрічають відвідувачів біля входу, проводжають їх на зарезервовані місця, консультують по меню, стежать за чистотою та порядком в закладі, контролюють роботу офіціантів і вирішують всі конфліктні питання з клієнтами. Роботу хостес не можна назвати легкою. Треба мати дуже сильну стресостійкістю, щоб догодити всім відвідувачам закладу. Вимоги роботодавців надзвичайно високі. Віддаються переваги кандидатам у віці від 18 до 29 років, які володіють приємною зовнішністю, комунікабельністю і знаннями англійської мови. Ця сфера зайнятості підходить всім незалежно від статі. Актуальні вакансії хостес можна побачити на сайті zapp.ua. Цей інтернет-ресурс полегшить вам пошук роботи хостес в Україні і країнах ближнього зарубіжжя.

Працевлаштування в сфері туризму

Діяльність ресепшіониста дуже схожа на роботу адміністратора. Головним обов'язком цього співробітника є зустріч клієнтів і консультування їх з усіх питань. Щоб влаштуватися працювати адміністратором потрібно бути активною і комунікабельною людиною, вміти швидко реагувати на конфліктні ситуації, вільно володіти іноземною мовою та вміти користуватися оргтехнікою. Ця посада має середню популярність на ринку праці в Україні, але досвідчені професіонали можуть спробувати свої сила за кордоном. Ознайомтеся зі списком свіжих вакансій ресепшіоніста на торгівельному майданчику zapp.ua. Даний інтернет ресурс пропонує увазі здобувача безліч цікавих пропозицій від великих компаній. Пошук роботи ресепшіоніста не займе багато часу, якщо ви будете використовувати перевірений сайт zapp.ua.

Головний співробітник готелю – це швейцар. Саме ця людина першою зустрічає відвідувачів, тому портьє називають «обличчям готелю». Робота швейцара не вимагає спеціальної освіти. Однак, роботодавці віддають перевагу працівникам без шкідливих звичок, ввічливим і доглянутим. В основні обов'язки портьє входить отримання кореспонденції, прийняття електронних листів і дзвінків, ведення списків постояльців готелю. Заробітна плата залежить від рівня готелю і графіка роботи. Переглянути актуальні вакансії швейцарів можна на сайті zapp.ua. Більше немає необхідності ходити на даремні співбесіди, адже пошук роботи швейцара легко здійснюється за допомогою інтернет ресурсів.

Як знайти роботу на інтернет-порталі?

Щоб прискорити працевлаштування хостес, адміністратором або швейцаром, ви можете скористатися усіма перевагами сайту zapp.ua. Онлайн майданчик надає:

  • широкий вибір вакансій;
  • відсутність обов'язкової реєстрації;
  • безкоштовну подачу оголошень;
  • прямий зв'язок з роботодавцем через особистий кабінет;
  • зручний пошуковий рядок з персональними фільтрами.

Вдалого пошуку роботи на zapp.ua!

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Туризм, відпочинок і розваги Хостесс, ресепшіоніст, швейцар

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення