• Туризм, відпочинок і розваги
Вся Україна
Адміністратор Гід, екскурсовод Менеджер закладів відпочинку Менеджер по тур. послуг Хостесс, ресепшіоніст, швейцар Обслуговуючий персонал Бармен, бариста, сомельє Кухар, кондитер, сушист, пиццайоло Грильщик, мангальщик Офіціанти, буфетчики, метрдотелі Кухонні працівники Інша
Гладильщица Покоївка Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Туризм, відпочинок і розваги: Обслуговуючий персонал, робота

Непомітні, але незамінні співробітники готелю

До обслуговуючого персоналу готелю можна віднести швейцара, консьєржа, ліфтера, кур'єра, багажиста, водія, покоївку і посильного. Цим працівникам не потрібна спеціальна освіта. Роботодавці віддають перевагу комунікабельним, доглянутим і працьовитим претендентам. Робота обслуговуючого персоналу дуже важлива працю. Якісно виконані посадові обов'язки показують справжній рівень готелю. Ознайомитися з актуальними вакансіями обслуговуючого персоналу можна на zapp.ua. На сайті представлений широкий вибір цікавих пропозицій від роботодавців вітчизняних і зарубіжних готелів. Щоб прискорити працевлаштування можна скористатися послугами рекрутингової фірми. Багато агентств надають свої послуги з пошуку роботи обслуговуючому персоналу.

Швидке працевлаштування у готелях реальне!

Більше немає необхідності витрачати багато часу на пошук роботи. Не потрібно скуповувати пачками газети, щоб знайти оголошення з бажаною посадою. Це все залишилося в минулому! На сайті zapp.ua більше 50000 оголошень, які у вас завжди під рукою. Виставте власні фільтри пошуку вакансії (досвід роботи, освіта, розмір заробітної плати, тип зайнятості, графік), оберіть найбільш підходящі вам пропозиції, зв'яжіться з роботодавцем і домовтеся про особисту зустріч. Такий спосіб пошуку роботи набагато ефективніший, ніж щодня відвідувати службу зайнятості або безрезультатно кататися на співбесіди, які нічого не дають.

Активний пошук роботи на zapp.ua

Влаштуватися на роботу, коли в країні важке економічне становище, дуже важко.  А це значить, що потрібно проявити завзятість і вдатися до активних дій. Працевлаштуватися обслуговуючим персоналом у сфері туризму і відпочинку буде набагато простіше, якщо ви опублікуєте власне оголошення про пошук роботи. Ця функція доступна після реєстрації на сайті і абсолютно безкоштовна. Створіть своє невелике резюме і заповніть його по таким пунктам:

  • професія;
  • спеціалізація;
  • досвід роботи;
  • освіта;
  • графік;
  • тип зайнятості;
  • бажаний розмір заробітної плати.

Додайте в описі свої особисті якості та трудові навички. Рекрутинговим компаніям буде набагато простіше відшукати ваше оголошення, якщо опис буде коротким і зрозумілим. Також є можливість скористатися платними функціями, щоб виділити ваше оголошення серед інших, підняти його в ТОП списку. Детальніше про це читайте тут. Пам'ятайте, що рекрутери не беруть грошей за свої послуги з претендентів. Будьте вкрай обережні при роботі з бізнес-агентствами, адже в мережі з'явилося безліч аферистів. Адміністратори сайту блокують підозрілі оголошення, але на це потрібен час. Сайт zapp.ua бажає вам швидкого працевлаштування.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення