• Туризм, відпочинок і розваги
Вся Україна
Адміністратор Гід, екскурсовод Менеджер закладів відпочинку Менеджер по тур. послуг Хостесс, ресепшіоніст, швейцар Обслуговуючий персонал Бармен, бариста, сомельє Кухар, кондитер, сушист, пиццайоло Грильщик, мангальщик Офіціанти, буфетчики, метрдотелі Кухонні працівники Інша
Буфетник Метрдотель Офіціант Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Туризм, відпочинок і розваги: Офіціанти, буфетчики, метрдотелі, робота

Незамінні працівники у сфері обслуговування

Часом здається, що робота офіціанта дуже легка, але, на жаль, це зовсім не так. Дані співробітники стоять на ногах мінімум 12 годин на добу, постійно спілкуються з відвідувачами і стежать за чистотою залу. Щоб працевлаштуватися офіціантом потрібно бути дуже активною і комунікабельною людиною, інакше ця робота не для вас. Роботодавці віддають перевагу дівчатам і хлопцям у віці до 30 років, з приємною зовнішністю і досвідом роботи. Багато студентів влаштовуються на дану посаду, щоб підробити під час навчання. Заробітна плата в офіціантів не дуже висока, але є всі шанси отримати хороші чайові, якщо гідно виконувати свої обов'язки. На сайті zapp.ua можна ознайомитися з актуальними вакансіями офіціантів.

Робота буфетника не дуже затребувана на ринку праці. Багатьох буфетників змінили собою продавці. Ця робота залишається на піку популярності тільки в кафе і барах, які розташовані у так званій туристичній зоні України. Перегляньте всі вакансії буфетників на zapp.ua і ви обов'язково знайдете пропозицію з працевлаштування, яка припаде вам до душі.

Хто такий метрдотель?

Робота метрдотеля полягає в контролюванні діяльності працівників залу. Цього співробітника можна назвати головним офіціантом або свого роду адміністратором. Посадові обов'язки різняться в залежності від місця роботи. Працевлаштуватися метрдотелем не дуже складно, адже ця професія отримала не жартівливу популярність. Не можна уявити ні один великий ресторан без даного співробітника. Роботодавці вимагають від потенційних претендентів на посаду диплом про вищу освіту, вміння знаходити спільну мову з людьми, вирішувати і запобігати конфліктні ситуації, лідерські задатки і доглянутий зовнішній вигляд. Якщо ви підходите за всіма параметрами, то сміливо шукайте актуальні вакансії метрдотеля на zapp.ua.

Безпечний пошук роботи на zapp.ua

Щоб пошук роботи офіціантом, буфетником або метрдотелем пройшов швидко і без проблем, запам'ятайте певні правила безпечного працевлаштування.

  1. Не спілкуйтеся з роботодавцями, які вимагають плату за працевлаштування. Це на 99.99% шахраї.
  2. Будьте пильні, коли вам пропонують співпрацю кадрові та рекрутингові агентства. Пам'ятайте, що їхні послуги повністю безкоштовні для здобувача. Щоб відсіяти подібні оголошення в пошуку, ви можете розділити пропозиції на приватні і бізнес.
  3. Оголошення, в яких пропонують заробити мільйон за місяць – це мережевий маркетинг.
  4. Якщо в контактах роботодавця вказаний підозрілий номер телефону, то краще не телефонуйте. Швидше за все, це платний номер і чергова пастка аферистів.

Ознайомтеся з повним зведенням правил тут. Шукайте роботу швидко і безпечно разом із zapp.ua

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Туризм, відпочинок і розваги Офіціанти, буфетчики, метрдотелі

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення