• ТБ і відеотехніка
Вся Україна
Телевізори Відеокамери Екшн-камери Відеомагнітофони та відеоплеєри Проектори Проекційні екрани Супутникове обладнання Відеосигналу Аксесуари для ТБ і Відео Інше
21" і менше 22 - 25" 26 - 31" 32 - 36" 37 - 41" 42" 46" 47 - 52" 55 - 60" 65" і выше Інше
Виробник
Дозвіл
Функції управління
Колір

Телевізори – купівля і продаж б/в

Де купити телевізор недорого і швидко

Якщо Вам потрібен хороший телевізор, то зовсім необов'язково оббігати всі магазини міста в пошуках потрібної марки і найкращої ціни. Набагато зручніше скористатися універсальною системою zapp.ua, де щодня оновлюється численна база оголошень найрізноманітнішої тематики. Використовуючи послуги пошукового сайту, можна заощадити багато дорогоцінного часу, а також грошових коштів, які доводиться переплачувати за оренду приміщення та інші витрати звичайних магазинів. А якщо купити телевізор б/в, то вартість буде ще привабливіша, при цьому якість техніки може абсолютно нічим не поступатися новим зразкам, що прикрашає вітрини спеціалізованих магазинів. Часто трапляється так, що сім'я купляє сучасну модель телевізора, оснащену останніми розробками технічних характеристик і наявного обладнання, та будучи у відмінному стані і прослуживши зовсім незначний термін, виявляється не потрібною. Так з'являються оголошення продам телевізор б/в з чіткими фотографіями техніки і докладним описом основних властивостей. Враховуючи те, що викладений товар продається з певною уцінкою, коштують такі телевізори дешево, тому покупка може бути особливо вигідною. Щоб купити ТВ та відеотехніку, досить відвідати сайт торгівельної платформи і ввести в призначену клітинку необхідний запит. Максимально конкретизуючи всі основні параметри, система автоматично відсіює непотрібні пропозиції, а обравши потрібний варіант товару, можна легко напряму зв'язатися з власником за вказаними контактними номерами телефону та обговорити цікаві деталі майбутньої угоди.

Прискорити пошуки допоможе правильно складене оголошення

Віртуальна майданчик дозволяє не тільки переглядати наявні оголошення, але й оформлювати власні. Форма реєстрації дуже проста, тому заповнити її не складе ніяких зусиль. Обравши необхідний розділ, наприклад «куплю телевізор б/в», Ви можете описати основні властивості та якості бажаної моделі, такі як:

  • марка виробника;
  • діагональ екрану;
  • розширення екрану;
  • різновид техніки (рідкокристалічна, плазмова або кінескоп)
  • 3D, голосове керування, будильник, таймер відключення, можливість підключення до комп'ютера та інші додаткові функції;
  • термін експлуатації;
  • діапазон допустимих цін.

Після цього Вам залишиться лише вказати контактний номер телефону та очікувати вигідних пропозицій. Інформаційне оголошення буде доступно кожному відвідувачеві сайту, що дозволить отримати ефективний результат в найкоротші терміни. Таким чином, Ви будете мати можливість купити телевізор дешево, в межах зазначеної суми, а також саме таку модель, як потрібно. Повторюючи все той же алгоритм нескладних дій, можна розмістити оголошення в рубриці «Електроніка», прикріпивши фотографії товару, що викладається, для того, щоб забезпечити покупцеві попередній перегляд обладнання, що неодмінно підвищить ефективність продажу. Не варто забувати про те, що дешеві телевізори користуються великим попитом, тому розмір уцінки може істотно вплинути на терміни здійснення угоди. Однак якщо модель що продається дорога і хорошої якості, а продаж не підтискає терміновістю, то ціну можна встановлювати на свій розсуд.

Важливі аспекти інтернет-покупок для новачка

Звичайно ж, телевізор б/в можна придбати тільки за допомогою пошукового сайту. Такий спосіб придбання побутової техніки приваблює розумною ціною, а також можливістю знайти підходящу модель, що відповідає всім потребам не виходячи з дому. Важливо пам'ятати, що вказуючи в рядку пошуку «куплю б/в телевізор», рекомендується уточнювати регіон, що Вас зацікавив, і розглядати пропозиції в межах конкретної місцевості. Пересилання товару з інших міст може обійтися у значну суму, до того ж, існує велика ймовірність шахрайства при безготівковому розрахунку. Тому краще обирати варіанти продажу, що передбачають можливість заздалегідь побачити покупку і сплатити за фактом придбання.

Зайдіть на сайт і оцініть його зручності. Навіть якщо ви ніколи не пробували раніше щось купити або продати в Інтернеті, прості і доступні підказки в розділі «Допомога» забезпечать вам простоту на кожному кроці. Незаперечною перевагою віртуального торгового майданчика можна назвати заощаджений час і комфорт використання. Так, щоб купити телевізор б/в, можна в будь-який зручний час зайти в інтернет і весь асортимент товару з'явиться на екрані. Сайт працює без перерви і без прив'язки до часу доби, що робить його доступним до використання абсолютно для всіх бажаючих. У нас на zapp.ua знайдете б/в телевізори на будь-який смак і неодмінно залишитеся задоволені вигідною покупкою, що повністю відповідає вашим побажанням та уподобанням, витративши на пошуки мінімум коштів і зусиль.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1