• ТБ і відеотехніка
Вся Україна
Телевізори Відеокамери Екшн-камери Відеомагнітофони та відеоплеєри Проектори Проекційні екрани Супутникове обладнання Відеосигналу Аксесуари для ТБ і Відео Інше
Тип
Нове б/в
Виробник
Дозвіл

Відеокамери – купівля і продаж б/в

Шукаєте цифрові відеокамери, хочете придбати недорого?

Виникла проблема в пошуку гарної і недорогий камери? Тоді заходьте без роздумів на віртуальні простори торгівельного майданчика zapp.ua. Тут створені всі умови для успішного вирішення подібних питань. За допомогою ефективної пошукової системи у розділі Електроніка знайдеться чимало пропозицій різних варіантів класифікації від брендових виробників і менш відомих фірм. Спеціальні розділи на сайті допоможуть вам обійти будь-які «підводні камені», уникнути проблем, пов'язаних з вибором і придбанням відеокамери б/в. Як відомо, зараз асортимент досить широкий і різноманітний. Для початку важливо визначитися, якого класу техніка вам необхідна. Звичайний споживач віддасть перевагу камері аматорського рівня. Вона добре підходить для зйомки найрізноманітнішого характеру. Хочете створити домашній відеоальбом – фіксуйте сімейні історії, побут і відпочинок. Може вийти дуже цікава хроніка важливих заходів або неординарних  та значущих подій. Наявність камери приносить багато задоволення під час подорожей. Це досить компактна і легка техніка, яку не важко переносити і не складно використовувати. А ось придбати відеокамеру б/в для професіонала складніше. Адже вона використовується для зйомки високого рівня на телебаченні, в кіно, для створення відео-каналів в Інтернет. Навіть короткі за сюжетом фільми для широкої публіки повинні бути високої якості. Пропонуючи  зйомку заходів на комерційній основі оператор гарантує високий клас свого продукту. Тому прагне, щоб техніка забезпечувала відмінну функціональність і різні режими зйомки. Треба зауважити, заради високих показників деякі оператори воліють вручну налаштовувати визначені параметри роботи. У той же час ці камери порівняно громіздкі, важкі і дорогі. Ще зовсім новий клас камер стрімко набирає популярності серед любителів, особливо молодого віку. Це мініатюрні і легкі екшн-камери для зйомки в екстремальних умовах. Тому вони створюються з особливими параметрами – високою вологостійкістю і протиударними властивостями. А ось продаж б/в відеокамер 3D розрахована на любителів особливого складу. Така техніка зазвичай забезпечується системою з двох об'єктивів. Хоча можна вести зйомку в 3D і звичайною камерою, для цього купують спеціальний адаптер. Таким чином, у великій кількості пропозицій і варіантів найкраще уважно вивчити можливості відеокамери що вам сподобалася і переконатися перед покупкою, що це оптимальний варіант. І наш пошуковик завжди в цьому вам допоможе. Для цього створена спеціальна система фільтрів, за допомогою якої можна дуже швидко зібрати потрібну інформацію.

Пропонуємо придбати відеокамеру в Україні на порталі Zapp        

Оснащення камери має важливе значення для професіонала відеозйомки і для новачка. Так, наявність РК-екрану дає оператору можливість вести зйомку з будь-якого ракурсу, а також переглянути відзнятий сюжет і оцінити його якість. У різних моделей можна повертати екран по горизонталі. Для забезпечення гарної чіткості знімків навіть в темряві буде потрібний хороший спалах. Існує також функція PictBridge за допомогою якої знімок відразу ж можна передавати на друкуючий пристрій, навіть не задіявши комп'ютер або ноутбук. У просунутих  моделях відеокамер передбачений пульт ДУ, змінний об'єктив і лампа освітлення. Збираючись  придбати відеокамеру, ціна якої обмежується певними рамками, не забувайте з'ясовувати всі ці нюанси. Рекомендується також попередньо оцінювати і можливі режими зйомки. У кожного є свої плюси і мінуси:

  • нічна – дозволяє проводити зйомку в темряві, але при цьому втрачається колір зображення;
  • макрозйомка – щоб знімати крупним планом найдрібніші предмети;
  • фотозйомка – можливість робити фотознімки, причому, в деяких моделях можна одночасно вести відео- та фотозйомку;
  • портретна – використовується для акцентування уваги на об'єкті, задній план виходить розмитим;
  • спортивна – при необхідності знімати швидко рухомі предмети, не втрачаючи при цьому чіткості головного об'єкта зйомки;
  • широкоформатний – дає можливість знімати відео у форматі 16:9;
  • звук 5.1 – спеціальна функція розподілу звуку на кілька каналів. Для відтворення потрібні п'ять колонок і один сабвуфер.

Не забувайте, купуючи відеокамеру б/в, перевірити інтерфейс і тип носія інформації. Оцініть обов'язково наявність і стан виходів для навушників і мікрофона. Функціональні особливості визначають вартість виробів. Краще всього обирати продукцію відомих брендів, оскільки вона відрізняється якісною збіркою, функціональністю, оснащується високоякісною оптикою і широкими можливостями. Навіть старі камери дадуть задовільну якість запису. Найголовніше, що тепер технічні пристрої такого рівня доступні кожному. А придбати відеокамеру в Україні стало можливо, навіть не виходячи з дому. Всі умови для успішного придбання знайдете на віртуальному торгівельному майданчику zapp.ua. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 5