• Вентиляційні системи
Вся Україна
Вентилятори Вентиляційне обладнання Повітророзподільники Калорифери Обладнання для димовидалення Припливно-витяжні установки Провітрювачі Комплектуючі для систем вентиляції Інше
Aerostar Alaska Blauberg Dospel Ebmpapst Ecovent Emicon Fluger Helios Ventilatoren Horoz Electric Lessar Ostberg Rosenberg Salda Soler & Palau Systemair Tornado Turbo VENTS Vortice Weiguang ВЕЗА-Україна Вентс Власне виробництво Інше (виробник)
Підлоговий Підвісний Стельовий

Калорифери – купівля і продаж

Калорифери: їх функції та різновиди

Ці пристрої опалюють приміщення, в основному побутові або заводські, з великою площею. В калориферах повітря для систем повітряного опалення або вентиляції нагрівають паром або водою. Будьте уважні, встановлюючи калорифер на виробництві, перед вибором системи опалення, вивчіть склад повітря в робочому приміщенні. Якщо ви працюєте з хімією, і в цеху високий вміст небезпечних речовин, доведеться відмовитися від покупки калорифера по оголошенню.

Калорифери б/у, як і нові, призначені для води, і встановлюються горизонтально на стіні за допомогою кронштейнів.

Калорифери бувають:

  • багатоходові;
  • одноходовые.

Вони мають ряд сталевих труб з ребрами. Ребра може бути досягнуто, завдяки пластин, дроту чи листами сталі. Така будова труби дозволяє збільшити тепловіддачу через збільшення площі нагрівання. Труби направляють рух повітря, гарячої води або пари, і можуть бути розміщені паралельно або в шаховому порядку, в залежності від моделі.

Як працює калорифер?

Зайшовши на віртуальну дошку оголошень zapp.ua у розділі Вентиляційні системи ви побачите оголошення від різних авторів зі всієї України. Для того щоб знайти потрібну, скористайтеся фільтром, виберіть зручну для оплати валюту; також ви можете сортувати заявки за своїм розсудом (за ціною або датою додавання).

Ви можете придбати калорифери б/у кількох типів (їх поділяють за принципом передачі теплової енергії):

  1. Електричні.
  2. Водні – їх підключають до центральної системи опалення. При теплоносії – воді, слід застосовувати переважно багатоходові калорифери. Необхідність установки обвідних клапанів визначається умовами роботи калориферів і схемою їх регулювання.
  3. Парові – застосовуються для нагріву повітря в системах опалення. При теплоносії – парі, передбачається установка обвідних клапанів.

Кожну модель поділяють на кілька номерів, наприклад, 7 або 12. Врахуйте це при виборі!

Всередині труб перебувати теплоносій, це може бути вода або пар, в залежності від виду. Коли він нагрівається або охолоджується, стінки труб, відповідно – теж. При зіткненні потоку повітря з ребристою поверхнею труби, відбувається його нагрівання чи охолодження.

Вигідно купити калорифер на онлайн-ресурсі Zapp

Перед покупкою важливо розрахувати, який саме обігрівач вам потрібен. Спочатку виміряйте площу приміщення, яке потрібно опалювати. При виборі приладу дізнайтеся його потужність, температуру теплоносія (наприклад, води або пари) перед нагріванням і після. Також людина, яка займається продажем калориферів б/в повинен знати тиск, під яким працює нагрівач.

Якщо ви хочете продати калорифери, подайте оголошення на порталі. Але постарайтеся вказати якомога більше подробиць про роботу та експлуатації обладнання, що продаєте. Так як такі обігрівачі використовують на промислових підприємствах – правильний розрахунок і підбір дуже важливий.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення