• Вентиляційні системи
Вся Україна
Вентилятори Вентиляційне обладнання Повітророзподільники Калорифери Обладнання для димовидалення Припливно-витяжні установки Провітрювачі Комплектуючі для систем вентиляції Інше
Aerostar Alaska Blauberg Dospel Ebmpapst Ecovent Emicon Fluger Helios Ventilatoren Horoz Electric Lessar Ostberg Rosenberg Salda Soler & Palau Systemair Tornado Turbo VENTS Vortice Weiguang ВЕЗА-Україна Вентс Власне виробництво Інше (виробник)

Комплектуючі для систем вентиляції – купівля і продаж

Комплектуючі для ремонту та обслуговування вентиляційних систем

ремонту, обслуговування і удосконалення вентиляції вам потрібно придбати комплектуючі б/у або нові, в залежності від бюджету. Їх можна знайти на сайті Zapp! В залежності від типу вентиляційної установки, ви можете вибрати потрібний вам елемент з найбільш поширених варіантів.

Якщо ви зацікавлені продажем комплектуючих б/у, вивчіть принцип роботи цих систем, щоб зрозуміти, що саме шукати, і в якому стані повинні бути «запчастини».

 1. Пластинчастий рекуператор – він прибирає зайве тепло з повітря, роблячи його свіже і прохолодніше. Для того щоб приєднати рекуператор до воздуховодам, потрібні коліна. Купувати їх варто, розраховуючи кількість, залежно від числа точок з'єднання.
 2. Шумоглушники. При роботі вентиляції і повітроводів виникає шум, який поглинає шумоглушительное обладнання.
 3. Шумоглушники пластинчасті - встановлюють в прямокутних каналах, для глушіння шуму в них. Вони сильно знижують рівень шуму, що утворюється в повітроводах. Використовуйте шумоглушник разом зі звукоізольованим вентилятором, якщо вам потрібен дуже низький рівень шуму. Таке поєднання приладів прибере шум не тільки з повітропроводів, але і знизить гучність роботи всього обладнання.
 4. Щоб припливної повітря було чистим (а іноді і витяжним), потрібні касетні повітряні фільтри. Вони призначені для систем і установок круглого перерізу. Також, вони захистять від запилення важливі частини витяжки.
 5. Якщо ви не хочете постійно мити стіни і стеля біля витяжки, вам потрібні кишенькові повітряні фільтри. Вони мінімізують викид пилу і бруду назовні. Фільтри, призначені для грубого очищення, можете встановити і застосовувати для очищення повітря на першому етапі, перед більш ефективними фільтрами.
 6. Канальні водяні нагрівачі підігрівають повітря в системах з круглим перетином; іноді їх встановлюють в припливних і припливно-витяжних установках.
 7. Змішувальні вузли встановлюють для регулювання порції надходження теплоносія в канали вентиляційної системи. Їх встановлюють в системах, де охолоджують або нагрівають воду водяні нагрівачі, охолоджувачі.
 8.  Хомути та вставки призначені для надійного кріплення елементів установки.

Існує ще багато різних елементів і пристосувань, які допоможуть вам зробити повітря в приміщенні чистим, свіжим і теплим.

Використовуйте для пошуку інтернет-ресурс zapp.ua

У продажу на ресурсі завжди можна знайти і окремі елементи устаткування, без яких просто не мислимо уявити якісну роботу вентиляційної системи. Комплектуючі допомагають регулювати роботу автоматичних систем і режимів:

 • датчики часу, вологості, руху; фотодатчики;
 • тиристорні регулятори швидкості;
 • пульт управління додатковим обладнанням;
 • частотні регулятори швидкості;
 • регулятори температури;
 • регулятор ЄС моторів;
 • захист двигуна;
 • трансформаторні регулятори швидкості;
 • перемикачі швидкостей.

У розділі «Вентиляційні системи» так само можливо розмістити оголошення «продам комплектуючі» і укласти вигідну угоду. Якщо ви займаєтеся продажем комплектуючих, постарайтеся забезпечити можливість якісного монтажу, щоб вентиляція, укомплектована вашим товаром, працювала без перебоїв і в покупця не було до вас претензій.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Будівництво та ремонт Вентиляційні системи Комплектуючі для систем вентиляції

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 2