• Вентиляційні системи
Вся Україна
Вентилятори Вентиляційне обладнання Повітророзподільники Калорифери Обладнання для димовидалення Припливно-витяжні установки Провітрювачі Комплектуючі для систем вентиляції Інше
Aerostar Alaska Blauberg Dospel Ebmpapst Ecovent Emicon Fluger Helios Ventilatoren Horoz Electric Lessar Ostberg Rosenberg Salda Soler & Palau Systemair Tornado Turbo VENTS Vortice Weiguang ВЕЗА-Україна Вентс Власне виробництво Інше (виробник)

Обладнання для димовидалення – купівля і продаж

Системи димовидалення в наших будинках

У нашому столітті людина забирається все вище, а дістати її звідти в разі біди, все важче. Міста заповнюють висотні багатоповерхівки і офісні будівлі, в яких так висока небезпека виникнення пожежі. Для того щоб убезпечити своє житло, придбайте обладнання для димовидалення б/в.

Для захисту від пожежі і чадних газів у будинках, особливо висотних, встановлюють обладнання для димовидалення, оголошення з продажу якого можна знайти на сайті Zapp. Системами попередження, а саме пожежними сигналами, обладнаний кожен житловий будинок, але не в кожній багатоповерхівці, торговому центрі або офісі, є надійна вентиляція, яка допомагає врятуватися людей при виникненні пожежі. До того ж з метою убезпечити себе і свою квартиру, люди всіляко модернізують під'їзди: ставлять ґрати, встановлюють додаткові двері із замками в загальних коридорах, таким чином, закриваючи доступ до дверей двох-трьох квартир. У разі пожежі в одній квартирі, ізольованими виявляться всі три, і вогонь може поширитися на них, поки пожежники або сусіди виламають загальні двері.

З чого складається «захист від пожежі»?

Система, здатна убезпечити мешканців від вогню і диму, повинна бути встановлена в кожному будинку, які можна розділити на дві групи:

  1. Малоповерхові.
  2. Багатоповерхові.

Саме від висоти будівлі і залежить вибір системи димовидалення. Чим вище будівля, тим складніше подолати пожежу в ньому. До будівель заввишки до 28 метрів можливий доступ за допомогою драбини пожежної машини. Тобто пожежники можуть евакуювати людей максимум – з дев'ятого поверху. Для будівель понад 28 метрів, обов'язково обладнання протипожежних систем і вентиляції. За наявністю таких систем жителів можна безпечно евакуювати без побоювання отруєння чадными газами.

На що звернути увагу при перевірці систем димовидалення:

  1. Наявність протипожежних рукавів і води в стовбурі гідранта.
  2. Перевірте спрацьовування поверхових клапанів, які сигналізують про початок пожежі на поверхах.
  3. Перевірте роботу підсосів повітря.
  4. Перевірте роботу і наявність витяжних вентиляторів.
  5. Наявність автоматичної системи димовидалення (при спрацьовуванні датчиків диму, система включається автоматично: лунає сирена, відкривається поверховий клапан димовидалення, запускаються вентилятори підпір зовнішнього повітря).

Якщо вам дороге ваше життя, зверніться в комунальні служби свого району і перевірте, в якому стані знаходиться «захист від вогню», і чи є він взагалі. Якщо чогось з вище перерахованого не дістає, поцікавтеся продажем обладнання для димовидалення, адже ніхто не подбає про життя вашої родини краще вас!

Все це обов'язково має бути присутнім і бути в робочому стані на підприємствах, в офісах і великих магазинах. Не будьте байдужі до життя і здоров'я своїх працівників і відвідувачів, адже пожежа в необладнаній будівлі може застати і вас!

Обладнання на дошці zapp.ua

Якщо ви подали у розділі Ремонт і будівництво оголошення продам обладнання для димовидалення, просувайте свою заявку за допомогою реклами на сайті, адже ваш товар – головний захист від загибелі і важких наслідків після пожежі!

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 2