• Вентиляційні системи
Вся Україна
Вентилятори Вентиляційне обладнання Повітророзподільники Калорифери Обладнання для димовидалення Припливно-витяжні установки Провітрювачі Комплектуючі для систем вентиляції Інше
Пылеулавливатели, аспіраційні установки Шумоглушники Димососи Клапани димовидалення Інше
Aerostar Alaska Blauberg Dospel Ebmpapst Ecovent Emicon Fluger Helios Ventilatoren Horoz Electric Lessar Ostberg Rosenberg Salda Soler & Palau Systemair Tornado Turbo VENTS Vortice Weiguang ВЕЗА-Україна Вентс Власне виробництво Інше (виробник)

Обладнання для димовидалення – купівля і продаж

Системи димовидалення в наших будинках

У нашому столітті людина забирається все вище, а дістати її звідти в разі біди, все важче. Міста заповнюють висотні багатоповерхівки і офісні будівлі, в яких так висока небезпека виникнення пожежі. Для того щоб убезпечити своє житло, придбайте обладнання для димовидалення б/в.

Для захисту від пожежі і чадних газів у будинках, особливо висотних, встановлюють обладнання для димовидалення, оголошення з продажу якого можна знайти на сайті Zapp. Системами попередження, а саме пожежними сигналами, обладнаний кожен житловий будинок, але не в кожній багатоповерхівці, торговому центрі або офісі, є надійна вентиляція, яка допомагає врятуватися людей при виникненні пожежі. До того ж з метою убезпечити себе і свою квартиру, люди всіляко модернізують під'їзди: ставлять ґрати, встановлюють додаткові двері із замками в загальних коридорах, таким чином, закриваючи доступ до дверей двох-трьох квартир. У разі пожежі в одній квартирі, ізольованими виявляться всі три, і вогонь може поширитися на них, поки пожежники або сусіди виламають загальні двері.

З чого складається «захист від пожежі»?

Система, здатна убезпечити мешканців від вогню і диму, повинна бути встановлена в кожному будинку, які можна розділити на дві групи:

  1. Малоповерхові.
  2. Багатоповерхові.

Саме від висоти будівлі і залежить вибір системи димовидалення. Чим вище будівля, тим складніше подолати пожежу в ньому. До будівель заввишки до 28 метрів можливий доступ за допомогою драбини пожежної машини. Тобто пожежники можуть евакуювати людей максимум – з дев'ятого поверху. Для будівель понад 28 метрів, обов'язково обладнання протипожежних систем і вентиляції. За наявністю таких систем жителів можна безпечно евакуювати без побоювання отруєння чадными газами.

На що звернути увагу при перевірці систем димовидалення:

  1. Наявність протипожежних рукавів і води в стовбурі гідранта.
  2. Перевірте спрацьовування поверхових клапанів, які сигналізують про початок пожежі на поверхах.
  3. Перевірте роботу підсосів повітря.
  4. Перевірте роботу і наявність витяжних вентиляторів.
  5. Наявність автоматичної системи димовидалення (при спрацьовуванні датчиків диму, система включається автоматично: лунає сирена, відкривається поверховий клапан димовидалення, запускаються вентилятори підпір зовнішнього повітря).

Якщо вам дороге ваше життя, зверніться в комунальні служби свого району і перевірте, в якому стані знаходиться «захист від вогню», і чи є він взагалі. Якщо чогось з вище перерахованого не дістає, поцікавтеся продажем обладнання для димовидалення, адже ніхто не подбає про життя вашої родини краще вас!

Все це обов'язково має бути присутнім і бути в робочому стані на підприємствах, в офісах і великих магазинах. Не будьте байдужі до життя і здоров'я своїх працівників і відвідувачів, адже пожежа в необладнаній будівлі може застати і вас!

Обладнання на дошці zapp.ua

Якщо ви подали у розділі Ремонт і будівництво оголошення продам обладнання для димовидалення, просувайте свою заявку за допомогою реклами на сайті, адже ваш товар – головний захист від загибелі і важких наслідків після пожежі!

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення