• Вентиляційні системи
Вся Україна
Вентилятори Вентиляційне обладнання Повітророзподільники Калорифери Обладнання для димовидалення Припливно-витяжні установки Провітрювачі Комплектуючі для систем вентиляції Інше
Aerostar Alaska Blauberg Dospel Ebmpapst Ecovent Emicon Fluger Helios Ventilatoren Horoz Electric Lessar Ostberg Rosenberg Salda Soler & Palau Systemair Tornado Turbo VENTS Vortice Weiguang ВЕЗА-Україна Вентс Власне виробництво Інше (виробник)

Припливно-витяжні установки – купівля і продаж

Для чого потрібна припливно-витяжна установка?

У сучасному світі багато хто обирає припливно-витяжні установки б/в або нові з рекуператором тепла, які є «пропускними пунктами» для повітря. Їх встановлюють у місцях великого скупчення людей, кафе і ресторанах для забезпечення відвідувачів і працівників свіжим повітрям.

У рекуператорі повітря змішується зовнішнє середовище з повітрям приміщення. Наприклад, вам потрібно освіжити атмосферу в залі ресторану, але на вулиці -5 градусів за Цельсієм – занадто холодно, щоб запускати пряме провітрювання. У такому випадку подібна система стане відмінним виходом із ситуації. Для оптимізації температури вона обігріває холодне повітря з вулиці, перемішуючи із задушливим повітрям всередині будівлі. Вже теплий свіжий потік потрапляє назад в приміщення.

Як працює це обладнання?

За бажанням заощадити, можна придбати припливно-витяжні установки б/в за оголошенням. Багато моделей, для більшої зручності використання, оснащені пультом управління, за допомогою якого можна регулювати автоматичні режими і системи. Також передбачений наступний функціонал:

  1. Підтримка комфортної температури і складу повітря.
  2. Управління інтенсивністю вентиляції.
  3. Утилізація тепла.
  4. Можлива робота системи в сезонному режимі.

Кожна така установка має основну комплектацію, яка може бути доповнена й іншими елементами, в залежності від моделі:

  • фільтр – забезпечує високий ступінь очищення припливного повітря. Розмір фільтра повинен відповідати європейським нормам. Дуже зручно якщо є автоматична функція контролю забрудненості фільтрів;
  • електричний нагрівач – забезпечує можливість експлуатації при низькій температурі;
  • теплообмінник (рекуператор) – має пластини, які нагріваються від теплого витяжного повітря із приміщення і передають тепло припливному повітрю. При цьому потоки не перетинаються і не передають запахи та забруднення;
  • корпус – звичайно його стінки виконані з оцинкованих листів металу, проміжки між якими заповнені мінеральною ватою. Зазначимо, що зовнішній лист роблять більш міцним, так як він повинен забезпечувати тривалу експлуатацію, а от внутрішній лист несе гігієнічну функцію – він не дає бруду накопичуватися на поверхні установки. Крім того слід звертати увагу і на можливість легкого демонтажу панелей, це забезпечить простоту ремонту або огляду, при виникненні такої необхідності;
  • вентилятори – служать для нагнітання і витяжки повітря. Зазвичай їх два. Знайте, що вентилятори типу ЄС споживають на половину менше енергії, ніж звичайні, при тій же продуктивності. Крім того, варто враховувати, що для приміщень, в яких працюють або відпочивають люди, потрібні пристрої, що працюють з мінімальним рівнем шуму при високій продуктивності.

Продаж на сайті zapp.ua

Цікавлячись у розділі Ремонт і будівництво продажем припливно-витяжних установок б/в, зверніть увагу, що вони повинні монтуватися на гумових віброізоляторах, що виключають передачу вібрацій конструкцій будівлі. Також повинен передбачатися піддон з пофарбованої сталі – для збору конденсату, і патрубки зливу конденсату – для підключення до каналізації.

Якщо ви знайшли на інтернет-ресурсі оголошення «продам припливно-витяжні установки», зверніть увагу на наявність і справність всіх функцій і деталей, описаних вище. Для розрахунку і підбору такої установки для великих приміщень краще підключити інженера. Якщо вам потрібно сховати досить великий блок, монтуйте його і приховайте натяжною стелею.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1