• Вентиляційні системи
Вся Україна
Вентилятори Вентиляційне обладнання Повітророзподільники Калорифери Обладнання для димовидалення Припливно-витяжні установки Провітрювачі Комплектуючі для систем вентиляції Інше
Aerostar Alaska Blauberg Dospel Ebmpapst Ecovent Emicon Fluger Helios Ventilatoren Horoz Electric Lessar Ostberg Rosenberg Salda Soler & Palau Systemair Tornado Turbo VENTS Vortice Weiguang ВЕЗА-Україна Вентс Власне виробництво Інше (виробник)

Провітрювачі – купівля і продаж

Припливна вентиляція в квартирі

Провітрювачі б/в (припливна вентиляція) встановлюється в будинку для насичення киснем повітря. Тривале перебування в задушливому приміщенні може привести до кисневого голодування, а робота в непровітрюваному приміщенні у кілька разів менш ефективна.

В Європі установка припливної вентиляції обов'язкова для всіх житлових будинків. У нас користуються нормативними актами радянських часів, де сказано, що припливна вентиляція здійснюється через мікрощілини дерев'яних вікон і дверей. Оскільки, все дерево замінено на пластик, вам потрібно придбати провітрювачі б/в, так як безліч будинків, які знаходяться біля дороги і провітрювання через відкрите вікно не дає результату.

Продаж провітрювачів б/в проводиться для установки їх в сучасних будинках і квартирах та забезпечення їх чистим, свіжим повітрям, комфортної температури.

Як монтують обладнання для домашньої припливної вентиляції?

Це повинні робити професіонали або люди, які знають толк в будівельній справі і мають такий досвід. Установка проходить у кілька етапів:

  1. Буріння алмазним бором отвору в стіні, що виходить на вулицю. Його діаметр повинен становити приблизно 13 сантиметрів. Якщо монтажники акуратні і професійні, ви позбавлені від прибирання, так як пилу та сміття бути не повинно.
  2.  В пророблений отвір вставляється повітропровід. З боку вулиці одягається декоративна решітка, а всередині приміщення на повітропровід встановлюють сам провітрювач, оголошення з продажу якого можна знайти на торгівельному майданчику Zapp.

Прилад для припливної вентиляції складається з 4 елементів, які повинні бути справні і готові до роботи. Кожен виробник комплектує моделі різною кількістю елементів, залежно від розробки:

  • пластиковий корпус;
  • вентилятор (обирайте безшумний);
  • фільтр (чим дорожче модель провітрювача, тим високоефективніші фільтри);
  • нагрівальний елемент (може мати функцію клімат-контролю).

Зараз на ринку таких приладів багато і ви зможете обрати пристрій потрібного вам функціоналу, з відповідною ціною.

Як придбати на порталі Zapp?

Якщо ви любите відчувати свіжість в будинку, зайдіть в розділ «Будівництво і ремонт», оберіть категорію «Вентиляційні системи» і вивчіть оголошення «продаж провітрювачів». При виборі зверніть увагу на фотографії, стан приладу, а також термін його експлуатації.

Створюючи оголошення «продам провітрювачі», подбайте про позиції вашої заявки в списку розташування вгорі, скористайтесь рекламними пропозиціями. Будьте відкриті до спілкування з покупцем, відповідайте на дзвінки та повідомлення, так ви зможете налагодити контакт і здійснити угоду.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення