• Вентиляційні системи
Вся Україна
Вентилятори Вентиляційне обладнання Повітророзподільники Калорифери Обладнання для димовидалення Припливно-витяжні установки Провітрювачі Комплектуючі для систем вентиляції Інше
Aerostar Alaska Blauberg Dospel Ebmpapst Ecovent Emicon Fluger Helios Ventilatoren Horoz Electric Lessar Ostberg Rosenberg Salda Soler & Palau Systemair Tornado Turbo VENTS Vortice Weiguang ВЕЗА-Україна Вентс Власне виробництво Інше (виробник)

Вентиляційне обладнання – купівля і продаж

Чому в сучасному будинку не обійтися без вентиляції?

Кожен сучасний власник приватного будинку замислювався про систему вентиляції: як її встановити, де купити вентиляційне обладнання б/у і комплектуючі, чи можна самому розібратися з монтажем і обслуговуванням. На сайті Zapp, в категорії «Вентиляційні системи», ви можете знайти все потрібне обладнання і зробити будинок комфортним для своєї сім'ї.

Зараз споруди сильно відрізняються від будинків, зведених наприкінці 20 сторіччя. За радянської влади всі будинки були схожі: у більшості випадків одноповерхові, з кам'яною піччю, дерев'яними вікнами та дверима, які часто відкривалися, так як потрібно було виходити на вулицю (в сарай і т. д). Всі побутові потреби «переносилися» у літні кухні та інші приміщення. Санвузол також знаходився у дворі, а про гаражі в будинку навіть не йшла мова, мало хто взагалі мав автомобіль і гараж. Підлоги били дерев'яні, погано ізольовані. Все це говорить про те, що ще кілька років тому була природна вентиляція, а умови – більше наближені до природних. У нашому столітті, в епоху технологічного прогресу, будівництво набагато пішло вперед і, завдяки герметизації всього, чого тільки можна, сильно відгородило людини від свіжого повітря. Тому кожен господар хоче купити вентиляційне обладнання б/у або нове, щоб встановити у своєму помешканні.

Як визначити, чи вам потрібна додаткова вентиляція

Багато людей зараз майже не залишають в будинку вільних або побутових приміщень, весь простір зайнято спортивними залами, басейнами і мансардами. А це погано позначається на природному циркулювання свіжого повітря. Як визначити, чи потрібна додаткова вентиляція в житло?

Вам треба поцікавитися у розділі Будівництво та ремонт продажем вентиляційного обладнання, якщо:

  • ваш будинок має великий підвал і сильно заглиблений в землю. У такому разі надходження радону (важкого газу) в приміщення збільшується;
  • у вас немає холодного горища, а замість нього облаштований другий житловий поверх. Так потік свіжого повітря обмежений, йому ніде акумулюватися;
  • у вашому будинку є гараж, кілька санвузлів і ванних кімнат.

При виборі не забываайте, що вентиляційні системи діляться за типом і за режимом роботи:

  1. Припливна система – постачає в приміщення повітря з вулиці, який нагрівається або охолоджується кондиціонером.
  2. Витяжна вентиляція – витягує повітря і шкідливі гази з приміщення, у тому числі: продукти згорання побутового газу, вуглекислий газ і радон.
  3. Вентиляція місцевого типу – подає або витягує повітря локально, лише в деяких зонах або приміщеннях. Наприклад, може встановлюватися в санвузлах, курилках і т. д.
  4. Аварійна вентиляція – для вентиляції повітря на заводах і фабриках, де можуть трапитися викиди небезпечних хімічних речовин;
  5. Протипожежна вентиляція – встановлюються для вентиляції будівель, де є пожежонебезпечні речовини. Наприклад, на заводах, фабриках, заправках.

Можете вигідно придбати товар на ресурсі zapp.ua

Врахуйте, що на першому і другому поверсі повітрообмін різний. Тепле повітря завжди піднімається вгору; до нього додається ще гаряче повітря від нагрітої даху. Тому, на другому поверсі, майже завжди, встановлюють кондиціонер або систему рекуперації.

Продаж вентиляційного обладнання по оголошенню можлива на даному інтернет-ресурсі. Для того, щоб вибрати потрібну систему скористайтеся фільтром запитів, там можна вказати всі параметри і сегментувати, таким чином, всі заявки.

Якщо ви хочете дати оголошення «продам вентиляційне обладнання», подумайте про можливість доставки та монтажу товару, якщо він великий. Це набагато полегшить життя замовнику і убезпечить вас від претензій (часто самі покупці роблять неякісний монтаж, а потім скаржаться на якість устаткування).

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 4