• Вентиляційні системи
Вся Україна
Вентилятори Вентиляційне обладнання Повітророзподільники Калорифери Обладнання для димовидалення Припливно-витяжні установки Провітрювачі Комплектуючі для систем вентиляції Інше
Aerostar Alaska Blauberg Dospel Ebmpapst Ecovent Emicon Fluger Helios Ventilatoren Horoz Electric Lessar Ostberg Rosenberg Salda Soler & Palau Systemair Tornado Turbo VENTS Vortice Weiguang ВЕЗА-Україна Вентс Власне виробництво Інше (виробник)

Вентилятори – купівля і продаж

Надійний вентилятор: як вибрати і не помилитися?

Навіть у наш час не кожен може дозволити собі установку кондиціонера, хоча багатьом знайомі неприємні хвилини у спекотні дні в офісі або ночі в квартирі. Коли неможливо заснути і хочеться сховатися мокрою ковдрою, вам потрібен щонайменше вентилятор б/у. Він освіжить і розжене сперте, гаряче повітря. Часто в домі важко дихати з-за пари і вологи, яка йде з кухонь і ванних кімнат. До того ж, сучасні пластикові вікна та броньовані двері точно не сприяють природному повітрообміну і дихати в будинку нічим, особливо влітку. Ми герметизували свої будинки, перенесли ванні кімнати, санвузли і кухні в будинок, і додали тим самим багато вологи, запахів і пара. Сучасні виробники будівельних матеріалів обіцяють, що їх фарба або цемент – дихають, але ви ж розумієте, що це, м'яко кажучи, відносно. Враховуючи це, можна придбати вентилятори по оголошенню в розділі Будівництво та ремонт.

Основні принципи облаштування вентиляційної системи

Цікавлячись продажем вентилятора б/у або іншого вентиляційного обладнання, придивіться до моделей для ванних кімнат і приміщень з підвищеною вологістю. Встановивши його, ви забезпечите стіни і стелі від грибка і цвілі, які небезпечні не тільки для естетичного виду вашого ремонту, але і для ваших легенів. Цвіль в будинку – це дуже небезпечно, особливо для дітей, так як вона дуже аллергенна. Спори грибка зі стін, потрапляють в дихальні шляхи, сильно дратуючи їх, що може викликати астматичні захворювання і сильну алергію.

Якщо вам бракує свіжого повітря в приміщенні або на вулиці спекотна погода, поцікавтеся продажем вентиляторів б/у. Вони бувають:

  • підлогові;
  • настільні;
  • моноблочні;
  • вентилятори з можливістю дистанційного керування (в таких моделях можна виставити таймер і регулювати швидкість обертання лопатей).

Більш дорогі моделі вентиляторів мають нічний режим, при якому працюю набагато тихіше, завдяки чому їх зручно використовувати навіть коли ви спите.

Як продати або купити вентилятор на zapp.ua?

При покупці зверніть увагу на енергопотребляемость, потужність (від 40 до 60 Ватт), розмір приладу. Також, дуже важливо врахувати наступні моменти:

  1. Підстава: повинно бути стійким і міцним, щоб витримати постійні коливання (кругле підставу набагато стійкі).
  2. Телескопічна ніжка - для регулювання висоти вентилятора.
  3. Функція «поворот гвинта» - для регулювання потоку повітря.
  4. Можливість перемикати швидкості обертання.
  5. Продуктивність вентилятора, на яку впливає розмір і кількість лопатей (вибирайте широкі лопаті, і чим їх більше, тим краще).

Якщо ви прислухаєтеся до цих порад, вентилятор буде служити вам довго і без перебоїв.

Люди, що займаються продажем вентиляторів, залишають на даному сайті оголошення, в яких вказують всі важливі параметри: строк служби, потужність приладу, енергозатратность. З прикріпленим фотографій ви зможете вибрати вподобану модель і обговорити покупку, зателефонувавши за номером телефону власника.

Якщо ви дали оголошення «продам вентилятори», не забудьте вказати свої контакти. Так ви швидше укладете угоду. Також, для досягнення цієї мети, можна скористатися рекламою на сайті і просунути своє оголошення в самий верх списку.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1