• Вентиляційні системи
Вся Україна
Вентилятори Вентиляційне обладнання Повітророзподільники Калорифери Обладнання для димовидалення Припливно-витяжні установки Провітрювачі Комплектуючі для систем вентиляції Інше

Повітророзподільники – купівля і продаж

Вентиляція приміщення із застосуванням повітророзподільника

Повітророзподільники б/у, як і нові встановлюють у будинках, а також у великих приміщеннях: на заводах, фабриках та інших промислових об'єктах, для нагрівання і охолодження приміщення. Також з їх допомогою проводиться вентилювання повітря.

В умовах обмеженості бюджету, можна купити повітророзподільник б/у, комплектуючі до нього, для установки на систему вентиляції, вибравши таку, принцип роботи якої вам більше підходить:

 1. Вентиляція витісненням повітря – використовують на заводах і фабриках для витіснення великих обсягів теплого повітря. Спочатку повітря подають в нижню частину приміщення, звідки він плавно переміщається в робочу зону. Такий принцип працює тільки, якщо надходить потік холодніше, ніж температура в приміщенні, і годиться він для промисловості, але не для офісів, складів і торгових центрів. Хоча якість повітря набагато краще, ніж кондиційованого, тим не менш можуть утворюватися протяги, та й сама установка займає дуже багато місця.
 2. Вентиляція перемішуванням повітря – це, так звана, комфортна вентиляція: з середньою температурою в робочій зоні і низькою швидкістю потоку повітря. Її використовують у ситуаціях, коли потрібно вступ вже змішаного холодного повітря з повітрям приміщення.

Як вибрати якісний товар? 

Подібне обладнання може подавати або видаляти повітря з приміщення, в залежності від потреби. За призначенням воно ділиться на наступні види:

 • припливний;
 • витяжний;
 • переточное.

Встановити систему можна як усередині, так і зовні. Конструктивні рішення дуже різноманітні. Ви можете знайти на сайті zapp.ua пристрої такого вигляду:

 • решітки – припливні або витяжні;
 • сопла;
 • порфированые панелі і повітроводи;
 • плафони;
 • насадки;
 • панелі з форсунками.

Завдяки тому, що на сайті Zapp в розділі Будівництво та ремонт здійснюється продаж розподільників повітря б/у, ви можете дуже економно придбати установку, і завжди підтримувати свіжий і чисте повітря в кімнаті, будь то: офіс, будинок або промисловий об'єкт.

Ведіть пошук на сайті zapp.ua?

Купуючи повітророзподільники по оголошенню, зверніть увагу на кілька важливих факторів:

 1. Термін служби приладів.
 2. Їх технічний стан.
 3. Наявність сертифікованої літератури, яка додається при продажу оригінальної продукції.
 4. Перевірте основу і всі комплектуючі на наявність ушкоджень, великих вм'ятин або подряпин. Такі сліди можуть говорити про колишньому неправильному монтажі, що може позначитися на подальшій роботі повітророзподільника.

Перш ніж здійснити операцію, знайдіть можливість протестувати роботу системи, щоб переконатися в технічних можливостях і справності.

Вибирайте повітророзподільники на віртуальній дошці оголошень zapp.ua. Даний ресурс дозволяє не тільки вигідно купувати, але й продавати. Якщо ви вирішили замінити свої вентиляційні системи на нові, а старі не хочете викидати - дайте оголошення «продам повітророзподільники» на дошці оголошень. Так ви зможете швидко і легко знайти покупця. Також можна налаштувати рекламу на сайті і, таким чином, просувати своє оголошення про продаж повітророзподільника або будь-якого іншого товару.   

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1