• Запчастини
Вся Україна
Двигун Деталі кузова Деталі ходової Кондиціонер Охолодження Підвіска Ремінний привід Рульове упр-е Система запалювання Система зчеплення Паливна система Гальмівна система Трансмісія Вузли і механізми Інші запчастини Інше
Автобус Бульдозерна техніка Вантажний автомобіль Землерийна техніка Легковий автомобіль Сільгосптехніка Спецтехніка Мототехніка Водний транспорт Інше
Оригінал Неоригінал

Деталі ходової – купівля і продаж б/в

Попит на деталі ходової

У фірм, які займаються продажем деталей ходової в Україні, завжди є свої покупці. Відсутність доріг як таких призводить до того, що багато механізмів автомобілів виходять з ладу, не прослуживши і одного сезону. Пік «популярності» послуг автослюсарів доводиться на весну. В цей час потоки води після розталого снігу прикривають величезні дірки в асфальті. Від таких «капканів» найбільше страждає саме ходова частина машини, адже її механізми служать для плавної їзди без повільних і швидких коливань. Оголошення «продам деталі ходової» можуть включати як весь комплекс механізмів, так і окремі деталі. Ходова частина включає в себе рами, балки мостів, підвіску передніх і задніх коліс, а також самі колеса.

Де придбати?

Деталі ходової та інші запчастини, відповідні певному автомобілю, можна знайти на авторинках, в спеціалізованих магазинах, майстернях, а також через інтернет. Віртуальні ринки дають можливість користувачам відчути ряд переваг у торгівлі новими запчастинами і деталями ходової б/в:

  • аналіз цін на певну групу товарів в різних областях країни;
  • пошукова система дозволяє швидко знаходити деталь для машини певної марки, року випуску;
  • спілкування між сторонами договору придбання-продажу може проходити по електронній пошті, через соціальні мережі;
  • покупець попередньо оглядає товар з фотографій, вивчає опис характеристик, створених продавцем;
  • якщо у вас є непотрібні деталі ходової, продаж б/в запчастин через інтернет пройде в найкоротші терміни.

Одним з кращих віртуальних сервісів для придбання/продажу запчастин є сайт zapp.

Особливості віртуального ринку zapp

На даному ресурсі активно «поповнюються» товарами і послугами усі розділи. Користувачів приваблює простий і зручний інтерфейс, відсутність нав'язливої реклами. Людина, яка слабо володіє комп'ютерними навичками, зможе без особливих зусиль і за короткий проміжок часу придбати деталі ходової б/в для свого автомобіля. Переглянуті товари при наступних відвідинах сайту відображаються в окремому рядку. Всі пропозиції розсортовані на дві групи - «приватні» і «бізнес». На сайті створені рівні умови конкуренції між приватними особами і компаніями-виробниками. Спочатку користувачеві висвітлюється загальний список, де всі товари розташовані за датою публікації. Щоб обрати більш дешеві деталі ходової, оголошення потрібно сортувати по мірі збільшення вартості. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 23

« Перед 1 2