• Запчастини
Вся Україна
Двигун Деталі кузова Деталі ходової Кондиціонер Охолодження Підвіска Ремінний привід Рульове упр-е Система запалювання Система зчеплення Паливна система Гальмівна система Трансмісія Вузли і механізми Інші запчастини Інше
Корзини, диски зчеплення Маховики Циліндри зчеплення Інше
Автобус Бульдозерна техніка Вантажний автомобіль Землерийна техніка Легковий автомобіль Сільгосптехніка Спецтехніка Мототехніка Водний транспорт Інше
Оригінал Неоригінал

Система зчеплення – купівля і продаж б/в

Торгівля запчастинами для зчеплення в Україні

Оголошення «продам систему зчеплення» не зустріти в газетах, на авторинках і в інтернеті. Це не окремий механізм, а комплекс запчастин, які служать для спільної мети - передачі крутного моменту. Ці механізми призначені для плавного перемикання швидкісних передач, тимчасового відключення трансмісії від маховика, зменшення крутних коливань. В Україні зараз добре розвинена торгівля запчастинами. На авторинках, в спеціалізованих магазинах і майстернях можна придбати систему зчеплення б/в та деталі до неї відмінної якості за невеликі гроші. Багато в чому вартість запчастин залежить від марки автомобіля, року випуску й виробника. Крім оригінальних деталей, на світовому ринку представлені запчастини інших компаній.

Придбання та продаж в інтернеті

Сайти для оголошень відкривають нові майданчики для торгівлі компаніям і приватним власникам. Торгівля в інтернеті приваблює покупців рядом унікальних можливостей:

  • продаж систем зчеплення (запчастин до них) проходить з мінімальною витратою часу і фізичних сил;
  • покупець може дистанційно ознайомитися з потрібним товаром з фотографій, детального опису характеристик;
  • зв'язок проходить не тільки по телефону, а й через соціальні мережі, електронну пошту або по Skype;
  • пошукові системи дозволяють за лічені хвилини знаходити групу запчастин із заданими параметрами.

Якщо у вас є зайві запчастини для системи зчеплення, продаж б/в деталей в інтернеті пройде набагато швидше, ніж де-небудь.

Запчастини для системи зчеплення на сайті zapp

Наявність підкатегорій дозволяє відвідувачам сайту відразу переходити, наприклад, в групу пропозицій про продаж маховиків. У кожному розділі і категорії оголошення розбиті на дві частини - «бізнес» і «приватні». Створені рівні умови для виробників і приватних власників майна. Обираючи запчастини для системи зчеплення автомобіля, оголошення можна сортувати за датою публікації або по мірі зменшення/збільшення вартості. Переглянуті товари при наступних відвідинах сайту будуть відображатися в окремому рядку. Так гість сайту має швидкий доступ до потрібних сторінок. Від самих продавців залежить те, наскільки помітною буде їх пропозиція. Щоб підвищити інтерес потенційних клієнтів, потрібно додати як можна більше якісних фотографій і детально описати параметри товару. Запчастини для системи зчеплення б/в купуються і продаються на сайті zapp з великою швидкістю. Встигайте стежити за оновленнями! 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення