• Запчастини
Вся Україна
Двигун Деталі кузова Деталі ходової Кондиціонер Охолодження Підвіска Ремінний привід Рульове упр-е Система запалювання Система зчеплення Паливна система Гальмівна система Трансмісія Вузли і механізми Інші запчастини Інше
Гальмівні супорти Гальмівні диски і барабани Гальмівні колодки Циліндри гальмівні Інше
Автобус Бульдозерна техніка Вантажний автомобіль Землерийна техніка Легковий автомобіль Сільгосптехніка Спецтехніка Мототехніка Водний транспорт Інше
Оригінал Неоригінал

Гальмівна система – купівля і продаж б/в

Попит на запчастини для гальмівних систем

Продажі гальмівних систем та інших запчастин у нашій країні завжди мали і мають великий попит. Через ямки, які регулярно з'являються на дорозі, водіям доводиться різко зупиняти автомобіль, від чого йде величезне навантаження на гальмівну систему і всі її механізми. З проблеми гальм наші автомобілісти найбільш часто звертаються до СТО. Деталі для цієї системи можна придбати на авторинках, в спеціалізованих магазинах, а також в інтернеті. В оголошеннях з категорії «продам гальмівну систему» описуються гальмівні колодки, гальмівні диски та циліндри, барабани, супорта, а також багато іншого. Для іномарок безпечніше всього підбирати оригінальні запчастини, або вироби від компаній зі світовим ім'ям, так як невідповідність подібних елементів може призвести до серйозних проблем інших систем автомобіля.

Вибір гальмівних систем на сайті zapp

Даний ресурс регулярно поповнюється оголошеннями від приватних осіб і компаній, які займаються торгівлею гальмівними системами б/в або новими запчастинами до них. Переваги придбання/продажу на сайті zapp:

  • користувачам доступний моніторинг цін на певну групу товарів в різних областях України;
  • зв'язок може проводитися не тільки по телефону, а й через електронну пошту, соціальні мережі;
  • дистанційне, попереднє ознайомлення з товаром за фотографіями, описом характеристик від продавця;
  • запобігання фактів шахрайства (користувачі зобов'язані давати згоду на обробку персональних даних);
  • переглянуті в розділі «гальмівна система» оголошення при подальших відвідинах сайту відображаються в окремому рядку.

Поради для продавців

Тільки від вас залежить те, наскільки великий буде попит на товар. Сайт створює рівні умови конкуренції для приватних осіб і виробників. Усі пропозиції публікуються в загальному списку, незалежно від того, хто їх автор. Користувачі можуть обирати сортування товарів по мірі зменшення/збільшення вартості. Для власника запчастин до гальмівної системи продаж б/в деталей пройде в найкоротші строки, якщо буде вказана справедлива ціна. Додатковий інтерес викликають пропозиції, в яких вказані опції торгу і обміну. Якщо ви не визначилися з ціною на свої запчастини та деталі для автівки, то в оголошенні можна вказати, що ціна «договірна». Віртуальний торгівельний майданчик zapp стане джерелом додаткового доходу. Тут створені максимально комфортні умови, щоб швидко продати чи вигідно придбати гальмівну систему б/в. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення