• Жіноче взуття
Вся Україна
Нове б/в

Жіноче взуття – купівля і продаж

«Бувший у вживанні» - часто означає практично новий

Якісні речі при акуратній експлуатації довго зберігають привабливий зовнішній вигляд і свої споживчі характеристики. Продаж жіночого взуття бу не означає, що вам запропонують розтоптані домашні тапочки або туфлі з відламаними підборами. Причини такого продажу можуть бути наступними:

  • не сподобався фасон моделі, подарованої близькими на свято;
  • помилка при виборі розміру;
  • фінансові проблеми.

Причому часто пропонована продукція знаходиться в ідеальному стані, без найменших ушкоджень і слідів використання. Сьогодні найбільш ефективним майданчиком для купівлі-продажу речей, що були у вжитку, є віртуальні дошки оголошень. На сторінках нашого сайту ви можете безкоштовно розмістити своє оголошення продам взуття жіноче бу, супроводивши його фотографіями і докладним текстовим описом.

Віртуальний торговий майданчик

Не меншою популярністю дошки безкоштовних оголошень користуються у потенційних покупців. Іноді їм навіть немає необхідності розміщувати оголошення куплю жіноче взуття бу. Достатньо зайти на наш сайт і набрати цю фразу в пошуковику. Ви отримаєте доступ до товарної групи, що вас цікавить: одяг, взуття, аксесуари. За допомогою фільтрів можна конкретизувати свій запит, встановивши цінову категорію або конкретну модель взуття, наприклад, чоловіче взуття для занять танцями.

В комфортних домашніх умовах покупець може провести порівняльний ціновий аналіз пропозицій, що його зацікавили. Продавець в свою чергу за кількістю переглядів  і дзвінків може проаналізувати сформовану кон'юнктуру ринку і при необхідності внести зміни по ціні своєї пропозиції.

Реальний варіант економії коштів

Жіноче взуття бу в оголошенні має докладний опис. Часто вказується причина продажу. Контактні телефони або адреса електронної пошти дозволяють  вийти на контакт з продавцем для уточнення деталей і узгодження остаточних умов продажу. Жодна із заінтересованих сторін не несе витрат, як у випадку з розміщенням оголошень про купівлю-продаж у друкованих засобах масової інформації. Жіноче взуття бу, пропоноване на нашому сайті, за своїми характеристиками практично нічим не відрізняється від аналогічних нових виробів і при цьому стоїть на порядок нижче.

 

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 25

« Перед 1 2