• Жіночий одяг
Вся Україна
Нове б/в

Жіночий одяг – купівля і продаж

Брендовий одяг за доступною ціною

Кожній жінці властиво прагнення до індивідуального стилю в одязі. У пошуках оригінальних елементів гардеробу представниці прекрасної статі готові годинами ходити по бутіках і магазинах готового одягу. До модних кравців шикуються черги бажаючих пошити оригінальну, не схожу на інші, річ. Існує більш простий і менш витратний спосіб придбання ексклюзивних виробів – купити жіночий одяг б/в, користуючись дошкою безкоштовних оголошень.

На нашому сайті створені всі умови для тих, хто вирішив оновити свій гардероб. Ви можете вибрати вироби з пропонованого продавцями асортименту, або на нашому інтернет-ресурсі розмістити своє оголошення з конкретно сформульованих запитом. Це не вимагає ніяких витрат і істотно скорочує час пошуку товарів з потрібними вам характеристиками. В основній своїй масі жіночий одяг бу,пропонований на нашому сайті, за якістю майже не відрізняється від нових виробів.

Стабільний попит на якісні речі б/в

Продаж жіночого одягу бв найчастіше викликаний наступними обставинами:

  • не підійшов розмір;
  • одяг, отриманий у подарунок, не відповідає обраному жінкою стилю;
  • фінансові проблеми;
  • бажання поміняти свій стиль одягу.

В тексті оголошення продавці дають детальну характеристику виробу, з зазначенням фірми-виробника, дати покупки та вартості продажу. Багато які оголошення супроводжуються фотографіями пропонованого товару. В обов'язковому порядку вказані контактні телефони або адреса електронної пошти. Користуючись послугами нашого сайту продавець отримує доступ до величезної цільової аудиторії потенційних покупців. Ефективність такого виду реклами набагато вища, ніж у платного газетного оголошення. На нашому сайті якісний жіночий одяг б у користується стабільним попитом. Тут же можна вигідно продати чоловічий одяг, як новий, так і бувший у вживанні. Кількість переглядів оголошення може досягати декількох десятків на день.

Віртуальна рекламна та торговельна площадка

Чим же приваблює дошка безкоштовних оголошень покупців? Переваг у віртуального шопінгу досить багато:

  • комфортні умови пошуку необхідних товарів;
  • можливість проведення порівняльного цінового аналізу пропозицій;
  • асортимент, що постійно оновлюється;
  • економічна доцільність покупки вживаного одягу.

У тому випадку, якщо вас цікавить жіночий одяг бу,що випускається під конкретним брендом, ви можете розмістити на сторінках нашого сайту зустрічний запит. У ньому необхідно вказати конкретну модель, розмір, колір елемента гардероба і граничну вартість, яка вас влаштує. Такий варіант пошуку позбавить вас від зайвих дзвінків з пропозиціями, що не відповідають вашим вимогам. Як бачите, продаж бу жіночого одягу, так само як і його покупка на нашому сайті враховує інтереси обох сторін.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 60

« Перед 1 2 3