• Зоотовари
Вся Україна

Купівля та продаж Зоотоварів

Зоотовари – все для наших маленьких улюбленців

Якщо в будинку є тварини, то для догляду за ними необхідні певні речі та спеціальне харчування. Цей асортимент товарів називається товарами для тваринНа інтернет-майданчику zapp можна придбати зоотовари, які представлені в широкому асортименті:

  • предмети амуніції (нашийники, намордники і повідки);
  • миски для їжі та води;
  • інструменти для догляду за хутром;
  • засоби для миття тварин;
  • одяг для прогулянок або перенесення;
  • клітки, вольєри, акваріуми;
  • наповнювачі для туалету;
  • медичні препарати для тварин.

Товари для тварин так само, як і у людей, мають різну якість. На зоотовари ціни напряму залежать від якості і фірми-виробника. Є економ клас, звичайний і преміум. Чим буде користуватися домашній вихованець залежить від любові до нього і від вашого матеріального добробуту.

Поради щодо пошуку недорогих товарів

Підбираючи посуд для годування, не забувайте про розмір вихованця і врахуйте, що повинна бути окрема миска для їжі, окрема для води.

Гребінців по догляду за хутром або шерстю так само повинно бути декілька: одні для розчісування, а інші для вичісування.

Нашийник підбирають виходячи з розмірів та породи тварини. Суворі нашийники слід використовувати тільки для агресивних видів.

Клітки, акваріуми, вольєри підбираються та облаштовуються виходячи з рекомендацій по утриманню конкретної особини, з урахуванням різноманітних особливостей організму.

Особливу увагу слід приділити харчуванню. В розділі продам зоотовари можна знайти все необхідне для вашого маленького друга. З водою все відносно зрозуміло, вона повинна бути чиста і свіжа. А ось корм необхідний не тільки правильно підібраний, але і збалансований як за енергетичними показниками, так і за мінералами і вітамінами. Якщо дозволяє фінансовий стан, то краще купувати готовий корм. Виробники вкладають чималі гроші в дослідження і всякого роду розрахунки, тому заводський збалансований корм підходить як можна краще. Ваша тварина менше буде схильна до хвороб і їй не доведеться відчувати недостачу в енергії.

Продавайте і купуйте товари для тварин на zapp

Через інтернет-ресурс продаж зоотоварів найбільш зручний, так як тут немає обмеження за кількістю товару, що виставляється, на відміну від вітрини магазину або лотка на базарі. Розміщувані на зоотовари оголошення потрапляють в потрібний розділ, де їх переглядають бажаючі придбати саме товари для тварин.

Доставте радість собі і вашому улюбленцю!

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 49

« Перед 1 2 3