• Зоотовари
Вся Україна
Акваріуми Тераріум Будиночки і когтеточки Клітини Корми Одяг для тварин Повідки, намордники Посуд для тварин Шампуні, бальзами Сумка переноска для тварин Туалети Наповнювачі для туалету Сельхозпринадлежности Аксесуари та декор Інше (зоотовари)
Акваріум-картина Акваріум-колона Акваріум-куля Панорамний Прямокутний з опуклим панорамним склом Додаткове обладнання Інше
Aquael Ferplast Hagen Juwel Resun Tetra Акватика Природа Інше (производитель)
БескаркасныйБ Безшовний Каркасний Інше

Акваріуми – купівля і продаж

Акваріуми для земноводних: особливості придбання

Акваріум – не тільки частина інтер'єру квартири або офісу, але і середовище проживання для риб і різних земноводних. Потрібно зробити максимально прийнятні умови для проживання, щоб не довелося купувати нових тварин. До вибору всіх зоотоварів варто підходити з усією серйозністю, враховуючи їх вигляд, їх потреби і середовище проживання. Не варто забувати про простоту обслуговування водного житла. Чим менше у вас вільного часу, тим примітивніше повинен бути будиночок вихованців. На інтернет-майданчику Zapp ви знайдете різноманітні акваріуми, оголошення про продаж необхідного для них обладнання. Головне, не поспішайте з придбанням, а порадьтеся з досвідченими акваріумістами.

Що варто знати про умови житла для земноводних?

Фахівці рекомендують спочатку визначитися з різновидом тварин, враховуючи їх фізіологію та інші нюанси:

  1. Величина дорослих особин, щоб правильно обрати обсяг акваріума. Рибам не повинно бути тісно!
  2. З якихось причин ви вирішили придбати посудину: для нересту, мальків, відсадників, якщо взяли равлика або рибу і потрібно поспостерігати за нею деякий час.
  3. Виходячи з декору приміщення: вбудовані в колоні, перегороди або барні стійки,  замість картини, щоб закрити порожній кут.
  4. Матеріал зоотоварів. Акрилові акваріуми, ціни на zapp.ua досить адекватні, пластичні й міцні, проте можуть зіпсуватися через активні хімічні речовини. Силікатні більш стійкі, не дряпаються, проте дуже крихкі.
  5. Хто саме буде жити в будиночку: жаба, равлик, черепахи, риби і т. д.

Види «скляних водойм». На інтернет-ресурсі легко підібрати саме ту модель, яка вам необхідна. Ємності можуть бути різноманітної конфігурації: прямокутної, трикутної або круглої. Красиво виглядають панорамні будиночки, коли оглядове скло вигнуте і працює як лінза. Ви зможете розгледіти навіть найменшу рибку. По конструкції поділяють на каркасні, безкаркасні і безшовні. Для виготовлення перших використовую металевий скелет. У вас буде величезний вибір, щоб придбати акваріум для вихованця будь-якої ваги і довжини. Посудина може бути будь-яких габаритів, проте без води швидко приходить в непридатність, тому не підходить для утримання земноводних, яким необхідна і «річка» і «суша». Безкаркасні відрізняються відмінною міцністю, їх роблять з оргскла або плескигласа, але обсяги істотно обмежені. Безшовні зазвичай роблять кулястої форми, тому найчастіше їх купують для золотих риб, гуппиків. Є ще один вид «водойми» - пелюдариум. Він підходить для вирощування різноманітних рослин.

Як обрати житло для земноводних на zapp.ua?

Переглядаючи оголошення на інтернет-майданчику, варто звернути увагу на фотографії товару. Вони повинні бути виразними, створені з різних ракурсів, щоб покупець міг добре роздивитися майбутнє придбання. Не поспішайте домовлятися з продавцем про продаж акваріума або пересилати гроші! Краще прийти до нього і побачити ємність, в тому числі і тераріуми. Зверніть увагу на цілісність посудини. Вона не повинна мати відколів, зазубрин і великих подряпин. Попросіть набрати в неї води, адже можуть бути і мікротріщини, про які ви дізнаєтеся тільки вдома. Звичайно, варто заздалегідь подумати про її транспортування.

Перед придбанням розпитайте продавця про особливості товару, які до нього підійдуть фільтри, освітлювальні прилади та інше обладнання. Якими хімічними засобами можна користуватися, щоб не зіпсувати скляні стінки. Досвідчений реалізатор порадить, які риби можна в ньому тримати, а для яких він буде занадто великим, низьким або тісним.

Побачивши оголошення «продам акваріум», уточніть, з якої причини людина виставила його на продаж, скільки часу користувалася. Не забувайте, що у скляних водойм є свої терміни придатності, які стрімко скорочуються, якщо за посудиною неправильно доглядали.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення