• Зоотовари
Вся Україна
Акваріуми Тераріум Будиночки і когтеточки Клітини Корми Одяг для тварин Повідки, намордники Посуд для тварин Шампуні, бальзами Сумка переноска для тварин Туалети Наповнювачі для туалету Сельхозпринадлежности Аксесуари та декор Інше (зоотовари)
Collar Elias Hallak FOP Hagen IMAC Karlie Flamingo Золота клітка Природа Інше (производитель)

Клітини – купівля і продаж

Як обирати будиночок для тварин і птахів

Купуючи клітку для тварини чи птаха, варто враховувати особливості їх виду, включаючи розмір, активність та інші нюанси. Це можуть бути довгі, квадратні, овальні будиночки, і навіть цілі шафи, які часто використовують розвідники. Всі клітини, оголошення яких ви знайдете на майданчику zapp.ua виготовляють з якісних матеріалів: оргскла, дерева, пластмаси. Прути повинні бути бамбуковими, а також оцинкованими або нержавіючими. Мідь швидко окислюється і стає шкідливою для улюбленців.

Безсумнівно, хатинки бувають різної конструкції: з кількома рівнями, між кожною секцією може проходити труба або невеликий отвір. Двері в основному розташовуються збоку або зверху. Для деяких тварин можна придбати оригінальні будиночки, коли всі стіни виконані зі спеціального скла, а верхня частина чи одна зі сторін – з прутів. Житло може бути без підставки або на красивих ніжках різної висоти.

Обираючи клітку, ціни на які більш адекватні на інтернет-ресурсі Zapp, враховуйте найменші деталі зоотоварів:

  • обсяг площі, а також висоту, ширину і довжину конструкції;
  • потужність дзьоба птаха, адже дерев'яні прути можна легко перекусити;
  • для жайворонків, перепелів і деяких інших птахів важливо, щоб стеля житла була оббита м'якою тканиною;
  • величину улюбленця;
  • кількість улюбленців (один або декілька штук).

При придбанні варто відразу підібрати аксесуари для малюків: жердочки, годівниці, гойдалки, коліщатка і різноманітні лабіринти. Головне, щоб вони благополучно помістилися в будиночок, а для звірка або птаха залишилося достатньо вільного простору.

Види житла для вихованців

Перш, ніж придбати клітку на будь-якому інтернет-ресурсі, варто спочатку визначитися з видом домашнього вихованця:

  • співочі, куроподібні птахи або папуги;
  • кішки і собаки;
  • тхори, хом'яки, морські свинки;
  • кролики, білки, шиншили, нутрії;
  • щури, миші і т. д.

Обов'язково потрібно враховувати, для яких цілей ви купуєте маленьке житло. Якщо для перевезення в маршрутці або машині, то це одне, але для авіаперевезень потрібно підбирати виріб ретельніше, виходячи з встановлених норм. Якщо воно виготовлене зі зварної або дротяної сітки, то в літак вас не пустять. На Zapp можна зустріти продаж клітин гігантських розмірів – вольєрів, в яких тримають великих собак, домашніх птахів та інших.

Як вигідно продати хатинку на zapp.ua

Звичайно, спочатку необхідно зробити ряд фотографій: здалеку, щоб була видна конструкція будиночка, і поблизу, щоб покупець візуально оцінив якість використаних матеріалів. В описі бажано визначити точні розміри клітини, відстань між прутами. Будинок продається з жердочками і годівницями або всі аксесуари потрібно брати окремо. Можна написати, для яких тваринок він підійде найкраще. Неодмінно вкажіть, з яких матеріалів зроблено елементи конструкції. Така інформація допоможе покупцеві надати оптимальний варіант, а вас показати як досвідченого реалізатора.

Нерідко на майданчику зустрічаються публікації «продам клітини», бувші у використанні. Звичайно, в описі добре б визначити, в якому стані вони знаходяться. Головне, щоб не було іржі і цвілі. У будь-якому випадку, його варто продезінфікувати спеціальними засобами.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1