• Зоотовари
Вся Україна
Акваріуми Тераріум Будиночки і когтеточки Клітини Корми Одяг для тварин Повідки, намордники Посуд для тварин Шампуні, бальзами Сумка переноска для тварин Туалети Наповнювачі для туалету Сельхозпринадлежности Аксесуари та декор Інше (зоотовари)
Наповнювач Підстилка Інше
Cat's Best Fresh Step Kotix Litter Pearls Trixie Versele-Laga Барс Лорі Мурка Природа Інше (производитель)
Всмоктуючий Комкующийся З ароматизатором Інше

Наповнювачі для туалету – купівля і продаж

Наповнювачі для туалету: види та особливості

Після придбання домашньої тварини, багато господарів стикаються з однією проблемою: кішка або собака не бажає ходити в облаштований туалет. Вихованець просто справляє свою потребу на ліжка, килими або за диванами. На це є безліч причин. Одна з них - невідповідні наповнювачі для туалету, оголошення яких можна знайти на майданчику zapp.ua разом з іншими сільгоспприналежностями. Як правильно їх підібрати, щоб улюбленець не додав вам проблем? Варто враховувати не тільки вид сировини, що використовували для виготовлення сипкої речовини, але і вік вихованця. З особливою ретельністю потрібно підбирати «кабінетик» для кошенят і цуценят.

Види та особливості наповнювачів

Вміст вбиральні для вихованців виготовляють з різної натуральної сировини (глини, тирси і навіть сої). Гранули можуть бути різних розмірів, вбирати вологу з неприємними запахами, чи ні, а також бути ароматизованими. Практично вся продукція екологічно чиста, не викликає алергічних реакцій і інших проблем зі здоров'ям. При виборі не варто думати виключно про вартість.

Щоб визначитися, які придбати наповнювачі для туалету, потрібно дізнатися, чим вони відрізняються:

  1. Глиняний – відрізняється низькою вартістю, намокає і прилипає до лап вихованця, що не зовсім гігієнічно, а для малюків – шкідливо. Якщо кошеня проковтне в'язку грудку глини, то відбудеться закупорка стравоходу. Міняти речовина не рідше, ніж через 3 дні.
  2. Комкуючі. При намоканні гранули перетворюються в грудки, тому не рекомендується використовувати для кошенят і цуценят, як і глиняні. За властивостями вони ідентичні, і після використання їх не варто викидати в каналізацію.
  3. Деревні коштують трохи дорожче, проте вони відмінно вбирають рідину і запахи. Побачивши оголошення «продам наповнювачі для туалету», переконайтеся, що вони хорошої якості. При намоканні пресована стружка хвойних дерев моментально розсипається, залишається світло-коричневого відтінку, приємно пахне.
  4. Силікогелеві відрізняються високою ціною, проте заміну вмісту лотків потрібно проводити раз на 20-30 днів. Кульки відмінно вбирають вологу, і залишаються сухими, як памперси. Однак не всі вихованці люблять подібні наповнювачі.
  5. Альтернатива глиняним і деревним гранулам – гігієнічні пелюшки, які також можна знайти на zapp.ua

Як продати туалети для вихованців на Zapp?

Перш ніж виставити публікацію, варто сфотографувати свою продукцію: бажано в пакеті і без упаковки. Обов'язково прописати в оголошенні особливості, якій тварині краще всього підійде. Якщо покупець сумнівається, або не може визначитися з товаром, запропонуйте взяти кілька варіантів в невеликій кількості. З таким підходом продаж наповнювачів для туалету пройде швидше і ефективніше.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Тварини Зоотовари Наповнювачі для туалету

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення