• Зоотовари
Вся Україна
Акваріуми Тераріум Будиночки і когтеточки Клітини Корми Одяг для тварин Повідки, намордники Посуд для тварин Шампуні, бальзами Сумка переноска для тварин Туалети Наповнювачі для туалету Сельхозпринадлежности Аксесуари та декор Інше (зоотовари)

Сельхозпринадлежности – купівля і продаж

Сільгоспприналежності для тварин і птахів

Щоб домашні тварини не хворіли і добре набирали вагу, давали хороші надої і багато яєць, потрібно створити їм сприятливі умови для утримання. Облаштувати господарську споруду досить дорого, тому багато підприємців і фермерів намагаються взяти за подібною ціною незамінні сільгоспприналежності, оголошення яких на Zapp нескладно відшукати. Тут можна вигідно придбати різні годівниці, поїлки, клітки, освітлювальні прилади, інкубатори та інші речі. Щоб тварини завжди були в чистоті, реалізатори пропонують замовити спеціальні підстилки. На онлайн-майданчику легко прикупити вулики, вуздечки і віжки для коней і різноманітне обладнання: аналізатор молока, інкубатори та інше.

Як вигідно скупитися для сільського господарства?

Щоб швидко розшукати необхідний товар, варто зайти в розділ «Зоотовари», знайти сільгоспприналежності, ціни на zapp.ua досить прийнятні. У віконці «Я шукаю» написати назву майбутнього придбання. Постарайтеся відразу визначитися з вартістю, за яку ви готові придбати продукцію. Переглядаючи публікації, уважно прочитайте опис. Досвідчені виробники зазвичай прописують, для яких тварин і птахів підходить їхній продукт. Продаючи різні ємності та обладнання, намагаються вказувати параметри, з якого матеріалу зроблений товар, інші нюанси. Якщо у вас з'явилися питання, задайте їх за допомогою повідомлення. Якщо у вас немає можливості оглянути річ, особливо б/в, попросіть зробити додаткові фотографії. Під час візиту уважно огляньте предмет: на металевих елементах не повинно бути іржі, на дерев'яних – найменших ознак гнилі і плісняви. Всі прилади обов'язково перевіряйте на місці, адже можна придбати сільгоспприналежності, що вимагають ремонту, за високою вартістю.

Перед замовленням бажано уточнити деякі моменти:

  • терміни та особливості доставки, а також можливість самовивозу;
  • придбання оптом або в роздріб;
  • оплата післяплатою;
  • можливість повернення неякісного товару;
  • що входить в комплект (наприклад, відро для випоювання тварин доповнюється клапаном і соскою).

Перед оплатою переконайтеся, що вам дали річ замовленої моделі і без дефектів.

Як ефективніше продати товар на онлайн-ресурсі?

Досвід показує, що покупців потрібно не тільки зацікавити, але і надати повну інформацію про вироби, аксесуари. Якщо публікація «продаж сільгоспприналежностей» виставлена без фото, то потенційний замовник пройде повз. Знімки бажано зробити з різних ракурсів, щоб людина розгледіла всі деталі, переконалася в якості матеріалу. В описі неодмінно вкажіть особливості вашого товару, а також як він полегшить обслуговування сільськогосподарських тварин: птахів, рогатої худоби, коней і т. д.

Не забувайте визначити мінімальну кількість продукції для замовлення, якщо ви реалізуєте його виключно оптом. Не забувайте написати про знижки та безкоштовні відправлення, якщо ви це практикуєте. Якщо продукт новий, бажано вказати його переваги, однак не варто розписувати занадто докладно, адже великі оголошення покупці не завжди читають до кінця. Найважливішу інформацію розташовуйте в самому початку. Щоб публікацію побачило більше людей, можна прорекламувати її на Zapp за смішну вартість:

  • підняти у верхню частину сайту;
  • виділити іншим кольором;
  • зробити топовим або строковим оголошенням.

Правильно оформивши публікацію «продам сільгоспприналежності», ви зможете реалізувати свій товар швидко і безпроблемно, а також знайти постійних покупців.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Тварини Зоотовари Сельхозпринадлежности

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 3