• Зоотовари
Вся Україна
Акваріуми Тераріум Будиночки і когтеточки Клітини Корми Одяг для тварин Повідки, намордники Посуд для тварин Шампуні, бальзами Сумка переноска для тварин Туалети Наповнювачі для туалету Сельхозпринадлежности Аксесуари та декор Інше (зоотовари)

Тераріум – купівля і продаж

Як обрати тераріум для незвичайного вихованця

Переглядаючи скляні будиночки для свого хамелеона і черепахи, зверніть увагу не тільки на об'єм ємності. Важливо забезпечити вихованцеві ті умови проживання, які близькі до їх потреб, фізіологічних особливостей та інших факторів. Через неправильно підібране і облаштоване житло тварина може загинути. Обираючи тераріум, оголошення легко знайти на інтернет-ресурсі zapp.ua намагайтеся зробити акцент не так на його зручності обслуговування, скільки на практичність. Фахівці стверджують, що скляні драбинки і інші незамінні деталі зовсім не виглядають, як може спочатку здатися. Краще не економити на декораціях і придбати спеціальну сушу, камені, тобто створити справжній куточок природи.

На що звертати увагу під час придбання будиночка? Скляні будиночки бувають вертикальними і горизонтальними, з кришкою або без, різної ширини і висоти. Перш, ніж визначитися з житлом, необхідно точно знати, якого вихованця ви хочете придбати.

Що потрібно враховувати в першу чергу?

  1. Тераріум, ціни на Zapp адекватні, не повинні заважати руху тварин. Для любителів полазити по деревах, підійдуть неширокі, але глибокі ємності. Для лінивих улюбленців можна купувати невелику посудину.
  2. Необхідність у водоймі і суші, щоб красень міг поплавати і погрітися під штучним сонечком.
  3. Яка рослинність необхідна для вихованця: листяні дерева, трава і т. д. На онлайн-ресурсі легко придбати спеціальні камені, «черепашачу сушу», коряги або спеціальний пісок для імітації пустелі.
  4. Для тваринок важливо створити певні кліматичні умови: ультрафіолетове випромінювання, обігрів лампами, іноді з використанням відбивача. Температуру слід постійно контролювати, так як вдень повинно бути тепліше, ніж вночі.

Як придбати гарний будинок для красеня? Особливості облаштування 

Придбати тераріум можна будь-якої форми, але фахівці рекомендують тільки прямокутні (не квадратні або круглі). Не варто поміщати різні види земноводних в одну ємність: на інстинктивному рівні один улюбленець буде боятися іншого. Наприклад, ящірки не відрізняють комахоїдну змію від хижої. Встановлювати ємність бажано в прохолодному і добре провітрюваному місці. Це допоможе легко контролювати температуру і за необхідності швидко її знизити, адже нагріти сушу простіше, ніж остудити. Все обладнання треба брати відмінної якості. Не забувайте, що тварина може його розбити, тому термометри варто ховати між декораціями, а лампи захищати спеціальними пристосуваннями. Щоб знайти необхідні речі для тварин, варто заглянути в розділ «Зоотовари».

Зустрівши оголошення «продаж тераріумів», намагайтеся не замовляти товар відразу. Обов'язково прийдіть до продавця і огляньте його. Тріщини та інші дефекти неприпустимі. Якщо ви вирішили взяти посудину б/в, запитайте у продавця причину продажу, які тварини там перебували, скільки користувалися будиночком і т. д. Можливо, він продає і обладнання разом з декораціями, на чому ви істотно заощадите. Перед тим, як почати облаштування маленького заповідника, неодмінно продезінфікуйте його спеціальними засобами, враховуючи матеріал, з якого зроблений будиночок. Занадто агресивна хімія може зіпсувати хатинку. Хороший продавець завжди порадить як доглядати за скляною кімнаткою. Оголошення «продам тераріум» краще переглядати з фотографіями, так як часто його стан можна визначити по знімку.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення